Menu arrow-prev-red

Menu Modely
Hlavní navigace
Porsche Inter Auto
Slovakia spol. s r.o.
Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava

Tel: +421 249 262 438

E-Mail: info@porsche.sk

Porsche - The new Macan. - K dispozícii na objednanie od konca septembra.
Nový Macan.
K dispozícii na objednanie od konca septembra.
Koncept Macan.
Dokázali sme, že my nesledujeme trendy, ale namiesto toho zanechávame svoju vlastnú stopu. Kompaktný SUV, ktorý neodmysliteľne spája športové proporcie, dizajn a každodennú praktickosť: to je nový Macan.
Dizajn
Pre nás nie sú estetické kvality niečím povrchným, ale vyjadrujú našu osobnosť.

Vlastnosti

Dizajn exteriéru
Dizajn exteriéru

Svojím dynamickým celkovým vzhľadom je Macan nepochybne športovým vozidlom. Jeho prepracovaná zadná časť je extrémne výkonná. Nový podpis Porsche - zadné svetlá spojené červeným pásom, navyše posilnené novými štvorbodovými brzdovými svetlami, sú dizajnovým prvkom, ktorý funkčne aj vizuálne zdôrazňuje logo Porsche.

Široké boky nad zadnými kolesami sú pripomienkou legendárneho Porsche 911. A ďalším vizuálnym prejavom toho, že nový Macan má stály kontakt s vozovkou.

Bočný profil je zreteľne v štýle Porsche. Z bočného pohľadu predná časť pripomína dravca, ktorý sa chystá vyraziť na lov. Línia strechy sa postupne zvažuje nadol smerom k zadnej časti ako pri coupé, čím vytvára siluetu športového auta s vysokými aerodynamickými vlastnosťami. Naši dizajnéri tomuto prvku hovoria " Porsche flyline."

Dizajn interiéru
Dizajn interiéru

Keď cestujete za dobrodružstvom, chcete mať, samozrejme, úplný výhľad. Športové predné sedadlá prinášajú typický pocit Macanu: môžete sedieť vysoko nad vozovkou, a napriek tomu ste s ňou stále úzko spojení.

Ako výrobca automobilov veríme, že vodič a automobil musia vytvárať jeden celok. Práve preto si do Macanu jednoducho iba nesadnete – architektúra interiéru vás skrátka integruje do vozidla.

Trojrozmerné usporiadanie ovládacích prvkov dáva interiéru charakter kabíny. Vzdialenosť medzi štandardným multifunkčným volantom a prevodovkou PDK ( Porsche Doppelkupplung), ako aj hlavnými funkciami vozidla je extrémne krátka – prostredníctvom geometricky riešenej stredovej konzoly, charakteristickej pre športové vozidlá. Zapaľovanie je vľavo – ako je to typické pre Porsche.

Jednou z noviniek, na ktoré sme obzvlášť hrdí, je nový 11-palcový dotykový displej nového systému Porsche Communication Management (PCM). Nový dizajn sa môže pochváliť dotykovým displejom Full HD, ktorý je harmonicky začlenený do novousporiadanej prístrojovej dosky. Nové, intuitívne menu poskytuje ešte rýchlejší prístup k hlavným funkciám.

Výkon a ovládanie
Výkon a ovládanie

Pre nás to nie je len o mobilite. Nechceme sa len jednoducho presúvať z bodu A do bodu B. Na ceste je potrebné veľa objaviť a zažiť. Každú chvíľu chceme mať pocit, že náš život je dynamický, na ceste a v našom športovom vozidle.

Vždy sa zameriavame na absolútny výkon – to, čo očakávame od skutočného športového vozidla.

Porsche prináša viac než len výkon – inteligentný pohon všetkých kolies Porsche Traction Management (PTM), pohon, bezpečnosť, výnimočné riadenie a vynikajúce ovládanie – jasný dôkaz o tradičnom inžinierstve Porsche.

A čo pohodlie? Nový Macan obsahuje množstvo športových a ovládacích prvkov. Voliteľné vzduchové odpruženie zaručuje konštantnú výšku jazdy – na akomkoľvek teréne. Porsche Active Suspension Management (PASM) tiež aktívne a nepretržite upravuje tlmiacu silu, pre každé jednotlivé koleso. Výsledkom je zvýšený komfort a športové pohodlie – na všetkých sedadlách.

Pohodlie
Pohodlie

Pre nás je riadenie športového vozidla intenzívnym zážitkom, ktorý zahŕňa všetky zmysly. Endorfíny sa však neuvoľňujú len pri výkone a adrenalíne. Vďaka voliteľne dostupnému interiéru z vysokokvalitnej kože sa budete v novom Macane cítiť dobre hneď, ako doň nastúpite. Vzostupná stredová konzola vedľa voliteľného multifunkčného športového volantu GT prispieva k pocitu skutočného športového vozidla.

Aj svojim ušiam by ste mali dopriať odmenu: voliteľný športový výfukový systém robí typický zvuk Porsche ešte silnejším. Čo sa týka zvukového zážitku: BOSE® Surround Sound System a Burmester® High-End Surround Sound System sú k dispozícii ako možnosti pre modely Macan.

Aby ste si mohli užívať dobrodružstvo, nový Macan je štandardne vybavený trojzónovou automatickou klimatizáciou. Voliteľný ionizátor je novým doplnkom – pre lepšiu kvalitu vzduchu, ktorá zvyšuje vaše pohodlie.

Aplikácia Porsche Connect
Aplikácia Porsche Connect

Žijeme dynamické a vzrušujúce životy. Neustále sa pohybujeme a chceme vedieť, čo sa deje okolo nás. Nová 11-palcová dotyková obrazovka vo vysokom rozlíšení poskytuje ešte viac rozhraní pre vaše ďalšie dobrodružstvá. Prispôsobiteľná štartovacia obrazovka sa používa intuitívne.

Štandardný online navigačný systém vám pomôže rýchlejšie sa dostať tam, kam smerujete. Connect Plus vám pomôže s dopravnými informáciami v reálnom čase a aktualizáciami online máp. Porsche Connect vám umožní určiť vami preferovanú destináciu a odošle ju do vášho Macanu – kým vy hľadáte voľné parkovacie miesto.

Čo ešte pre svoju jazdu potrebujete? Svoju vlastnú zvukovú stopu s funkciou streamingu hudby aplikácie Porsche Connect.

Slovakia spol. s r.o.
Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava

Tel: +421 249 262 438
E-Mail: info@porsche.sk