E-Performance

Hlavná navigácia
  • Digg LinkedIn Google+ Pinterest
Porsche Connect

Porsche Connect

Spotreba paliva/emisie* u vozu Panamera 4 E-Hybrid: kombinovaná v l/100 km 2,5; emisie CO2 – kombinovaná v g/km 56; spotreba el.energie – kombinovaná v kWh/100 km 15,9.
Spotreba paliva/emisie* - Cayenne S E-Hybrid: kombinovaná v l/100 km 3,4–3,3; emisie CO2 – kombinovaná jazda v g/km 79–75; spotreba el.energie – kombinovaná jazda v kWh/100 km 20,8-18,6.

Využite lepšie svoj všedný deň.

Chceme, aby bol každý náš deň víťazný. Lenže čo ak hrozí, že nás pohltí všednosť? Potom musíme pridať a znovu prevziať kontrolu. S Porsche Connect.

Porsche Communication Management ako zdokonalená centrálna riadiaca jednotka pre vaše audio, komunikáciu a navigáciu. Ide o štandardnú výbavu všetkých modelov – dotykový displej s vysokým rozlíšením a integrovaným približovacím senzorom pre jednoduchú a pohodlnú obsluhu.

Modul Connect, resp. Connect Plus¹, rozširuje súčasné funkcie vášho modelu Porsche E-Hybrid o inteligentné služby a aplikácie Porsche Connect. Všetko určené na ešte užšie prepojenie vodiča a vozidla. Podpora fascinácie športovým vozidlom. A rýchle a jednoduché zvládnutie požiadaviek všedného dňa.

Stručne povedané: S Porsche Connect môžete lepšie využiť každý jednotlivý deň. Budete tak mať viac času na to podstatné. Na rodinu, priateľov, voľný čas – a na vedenie vášho vozidla Porsche.


¹ Modul Connect Plus patrí vo vozidlách Panamera 4 E-Hybrid do štandardnej výbavy, pre Cayenne S E-Hybrid sa dodáva ako doplnok. V modeloch E-Hybrid modul Connect k dispozícii nie je.

[+]

Porsche Communication Management (PCM) v Panamera 4 E-Hybrid

Služby Connect pre hybridy

Vyvolajte hybridný stav.

V aplikácii Car Connect pre smartfón alebo Apple Watch® sú preto zhromaždené dôležité informácie týkajúce sa vášho modelu E-Hybrid. Napríklad dojazd čisto na elektrický pohon a celkový dojazd, aktuálny stav nabitia lítium-iónovej batérie a tiež čas zostávajúci do nabitia.

Diaľkové ovládanie procesu nabíjania a klimatizácie.

Navyše môžete pohodlne diaľkovo ovládať aj špecifické hybridné funkcie vášho Porsche. Môžete napríklad určiť, kedy najneskôr sa má skončiť nabíjanie. Svojmu dennému programu môžete optimálne prispôsobiť aj klimatizáciu. Ste teda pripravení vydať sa na cestu kedykoľvek, keď sa vám zachce. Samozrejme, môžete sa rozhodnúť aj spontánne a spustiť nabíjanie a klimatizáciu okamžite.

Hľadajte možnosti nabíjania.

Hľadáte na ceste možnosť nabitia? So službou Porsche Connect „Nabíjacie stĺpiky“ nájdete nabíjacie stanice vo svojej blízkosti alebo v cieľovom mieste. Výsledky môžete jednoducho zoradiť podľa vzdialenosti.

Porsche Connect v prehľade

Rozšírte svoje možnosti o virtuálny priestor.

Porsche Connect ponúka celý rad možností. Zintenzívniť spojenie s vaším vozidlom Porsche. Informácie o všetkých funkciách, službách a aplikáciách Porsche Connect nájdete v novej interaktívnej sekcii Connect.

Zistiť viac

Zistiť viac

Porsche - Energie
Energia
Porsche - Jízdní režimy
Jazdné režimy
Porsche - Jízdní stavy
Jazdné stavy
Porsche - Vozidlo
Vozidlo