E-Performance

Hlavní navigace
  • Digg LinkedIn Google+ Pinterest
Porsche - Energie

Energie

Spotreba paliva/emisie* u vozu Panamera 4 E-Hybrid: kombinovaná v l/100 km 2,5; emisie CO2 – kombinovaná v g/km 56; spotreba el.energie – kombinovaná v kWh/100 km 15,9.
Spotreba paliva/emisie* - Cayenne S E-Hybrid: kombinovaná v l/100 km 3,4–3,3; emisie CO2 – kombinovaná jazda v g/km 79–75; spotreba el.energie – kombinovaná jazda v kWh/100 km 20,8-18,6.

Čerpajte elektrický prúd, kedykoľvek to potrebujete.

Inovatívna koncepcia vozidla je podľa nášho názoru nanič, pokiaľ je obmedzená na samotné vozidlo. Porsche E-Performance preto zahŕňa tiež infraštruktúru: optimálne integrovanú nabíjaciu prípojku vozidla, praktickú nabíjaciu jednotku a premyslené možnosti nabíjania doma aj na cestách.

Nabíjanie doma

Nabíjanie na cestách

Aj v budúcnosti jedna z našich najdôležitejších úloh: s elektrickým napätím generovať výkon.

Elektrický prúd predstavuje energiu mobilnej budúcnosti. Môže sa vyrábať veľmi efektívne a bez emisií CO2 z obnoviteľných zdrojov, akými sú voda, vietor a slnko, a dopravovať efektívnymi rozvodnými sieťami s malými stratami na veľké vzdialenosti. Čím k tomu prispievame? Spolu s elektrickým prúdom prinášame trvalú radosť z jazdy. Vyrábame športové vozidlá s lítium-iónovými batériami a výkonnými elektromotormi, ktoré efektívne premieňajú elektrický prúd na spontánny hnací moment. A za volantom ponúkame adrenalínové vybavenie. Priekopnícky vývoj, ktorý presahuje skúsenosti značky Porsche a medze motoristického odvetvia.

Zistiť viac

Porsche Connect
Porsche Connect
Porsche - Jízdní režimy
Jazdné režimy
Porsche - Jízdní stavy
Jazdné stavy
Porsche - Vozidlo
Vozidlo