E-Performance

Hlavná navigácia
  • Digg LinkedIn Google+ Pinterest
Porsche - Koncepcia

Koncepcia

Spotreba paliva/emisie* u vozu Panamera 4 E-Hybrid: kombinovaná v l/100 km 2,5; emisie CO2 – kombinovaná v g/km 56; spotreba el.energie – kombinovaná v kWh/100 km 15,9.
Spotreba paliva/emisie* - Cayenne S E-Hybrid: kombinovaná v l/100 km 3,4–3,3; emisie CO2 – kombinovaná jazda v g/km 79–75; spotreba el.energie – kombinovaná jazda v kWh/100 km 20,8-18,6.

Výzvy zajtrajška. Už dnes náš najsilnejší pohon.

Porsche E-Performance poskytuje odpovede. Nie niekedy – dnes. Pretože spotreba paliva a emisie CO2 musia globálne klesať. Sme presvedčení, že ako výrobca športových vozidiel musíme zamerať svoje sily tam, kde môžeme s premyslenou celkovou koncepciou skutočne niečo zmeniť: v garáži, v bežnom dni našich vodičov.

V centre záujmu pritom nie je technológia, ale vodič. Nie div, že Porsche E-Performance pre nás znamená viac než jednu z nových koncepcií pohonu. Zahŕňa vozidlo, energiu aj konektivitu.

Moduly

Krok 1: Vozidlo

Spája to, čo na prvý pohľad zdanlivo nie je možné spojiť: maximálny výkon a minimálnu spotrebu. Základom je presne vyladená celková koncepcia od hybridného pohonu cez jazdné režimy zodpovedajúce potrebám až po ergonomické ovládanie funkcií vozidla.

Zistiť viac

Krok 2: Energia

Modely Porsche E-Hybrid sú navrhnuté ako plug-in hybridy. Tankovanie na čerpacej stanici stále viac nahrádza nabíjanie elektrickým prúdom. Nie kdekoľvek, ale predovšetkým pohodlne u vás doma. Preto je pre nás samozrejmé, že vám dodáme aj nabíjacie vybavenie.

Zistiť viac

Krok 3: Konektivita

So službami Porsche Connect určenými špeciálne pre hybridné vozidlá bude spojenie s vaším vozidlom Porsche E-Hybrid ešte pevnejšie. Vo vašom okolí si iste rýchlo nájdete možnosti na spoľahlivé nabíjanie. Prostredníctvom aplikácie pritom môžete pohodlne ovládať a sledovať rôzne funkcie vozidla – napríklad ukazovateľ aktuálneho stavu nabitia.

Zistiť viac

Zistiť viac

Porsche - Vozidlo
Vozidlo
Porsche - Jízdní stavy
Jazdné stavy
Porsche E-Performance
Porsche E-Performance
Porsche - Jazdné režimy
Jazdné režimy