E-Performance

Hlavní navigace
  • Digg LinkedIn Google+ Pinterest
Porsche - Vozidlo

Vozidlo

Spotreba paliva/emisie* u vozu Panamera 4 E-Hybrid: kombinovaná v l/100 km 2,5; emisie CO2 – kombinovaná v g/km 56; spotreba el.energie – kombinovaná v kWh/100 km 15,9.
Spotreba paliva/emisie* - Cayenne S E-Hybrid: kombinovaná v l/100 km 3,4–3,3; emisie CO2 – kombinovaná jazda v g/km 79–75; spotreba el.energie – kombinovaná jazda v kWh/100 km 20,8-18,6.

Nerobíme žiadne kompromisy. Robíme športové vozidlá.

Názorným príkladom je Panamera 4 E-Hybrid


Jadrom Porsche E-Performance je samotné vozidlo. Preto musia naše hybridné technológie plug-in spĺňať hneď 2 vysoké nároky: Po prvé musia drasticky znížiť spotrebu a emisie. Po druhé musia vodičov zatlačiť hlboko do sedačky. Presne tak, ako to má v Porsche byť.

Pre tento najvyšší výkon je rozhodujúca kombinácia spaľovacieho motora a elektrického stroja: Spaľovací motor generuje s rastúcimi otáčkami vyšší výkon a krútiaci moment. Z elektrického stroja možno okamžite odoberať maximálny krútiaci moment.

Vďaka tomu je v obzvlášť širokom rozsahu otáčok priebežne k dispozícii vysoký celkový krútiaci moment a dynamická reakcia. A nové maximum pre vašu hladinu adrenalínu.

Modely

Nový Panamera 4 E-Hybrid

Na objavovanie nových ciest je potrebná odvaha. Iste, to nie je nič nové. A napriek tomu na tom trváme. Je teda takmer samozrejmé, že ďalší krok týkajúci sa Porsche E-Performance podnikneme so športovým vozidlom, ktoré už spôsobilo revolúciu v segmente limuzín.

Nové vozidlo Panamera 4 E-Hybrid zmení váš pohľad na hybridnú technológiu. A takisto váš všedný deň. So 462 k výkonu čisto športového vozidla – pri spotrebe iba 2,5 l/100 km. Viac než odvážny krok. Mocný skok smerom do budúcnosti.

Na stránku modelov

Cayenne S E-Hybrid

Cesta do budúcnosti znamená pokrok a dynamiku. Naliehavú potrebu ďalšieho kroku. Vydať zo seba ešte viac. Nechať sa vtlačiť ešte hlbšie do sedadla. Cayenne S E-Hybrid udáva tempo športu aj budúcnosti. Jedno z prvých vozidiel Plug-in-Hybrid vo svojom segmente. S celkovým výkonom 306 kW (416 k). S najvyššou rýchlosťou 243 km/h. A so spotrebou 3,4 – 3,3 l/100 km.

Na stránku modelov

Zistiť viac

Porsche - Jízdní stavy
Jazdné stavy
Porsche - Jízdní režimy
Jazdné režimy
Porsche - Koncepce
Koncepcia
Porsche E-Performance
Porsche E-Performance