Nový
Cayenne Coupé
Od 97 264 € s DPH
260 kW/353 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
5,7 s
Zrýchlenie 0 - 100 km/h
248 km/h
Najvyššia rýchlosť
WLTP*
12,1 – 10,9
l/100 km
275 – 247
g/km
Nový
Cayenne E-Hybrid Coupé
Od 110 998 € s DPH
346 kW/470 PS
Kombinovaný výkon (kW)/Kombinovaný výkon (k)
4,9 s
Zrýchlenie 0 - 100 km/h s paketom Sport Chrono
254 km/h
Najvyššia rýchlosť
WLTP*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,6
kWh/100 km
Nový
Cayenne S Coupé
Od 117 949 € s DPH
349 kW/474 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
4,7 s
Zrýchlenie 0 - 100 km/h
273 km/h
Najvyššia rýchlosť
WLTP*
13,4 – 12,5
l/100 km
304 – 284
g/km
Späť na začiatok
Cayenne E-Hybrid Coupé
Build your own
Porsche - Further together.
Spolu zájdeme ďalej.
Iba spoločným prežívaním zážitkov si uvedomíte, čo je skutočne výnimočné. Dokonalým štartovacím bodom je na to Porsche Cayenne Coupé. Jeho dizajn je inšpirovaný ikonickou športovou siluetou modelu 911, čo ešte viac zvýrazňuje športový nádych modelov coupé.
Dnes do kancelárie, zajtra do terénu alebo na pretekársky okruh – Cayenne Coupé ponúka pôžitok z jazdy na každom povrchu, zaobalený do klasického dizajnu Porsche.

Prehľad modelu Cayenne Coupé.

Výkon na ceste aj mimo nej.

Cayenne Coupé sa pýši športovo-elegantným dizajnom, ktorý charakterizuje dokonalá súhra typických dizajnových prvkov Porsche, umocnená typickou siluetou 911 a vynikajúcou jazdnou dynamikou.

Matrix LED čelné svetlomety.

HD Matrix LED čelné svetlomety už v základnej výbave s viac ako 64 000 pixelmi sú teraz ešte výkonnejšie ako kedykoľvek predtým.

Porsche Driver Experience.

Po prvýkrát k dispozícii pre modely Cayenne: nový koncept ovládania a displejov navrhnutý s dôrazom na vodiča.

Infotainment.

Infotainment systém s Apple CarPlay®, Spotify, Android Auto a vstavaným videoprehrávačom rozširuje digitálne možnosti. Napríklad je možné počas jazdy streamovať videá na displeji spolujazdca.

Asistenčné systémy.

Všetky modely Cayenne sú vybavené početnými asistenčnými systémami, ktoré robia jazdu ešte pohodlnejšou a bezpečnejšou.

E-Hybrid .

Cayenne E-Hybrid (WLTP)*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,7
kWh/100 km
Cayenne E-Hybrid Coupé (WLTP)*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,6
kWh/100 km

Modely Cayenne E-Hybrid sú vybavené novou generáciou batérií, ktorá zvyšuje dojazd na elektrický pohon. Okrem toho majú vďaka novému elektromotoru s výkonom 130 kW ešte lepší jazdný výkon v e-režime.

Panoramatická pevná sklenená strecha.

Panoramatická pevná sklenená strecha pomáha vytvoriť jedinečný pocit priestrannosti pre všetkých pasažierov. Pred slnečným žiarením vás ochráni zvinovacia roleta.

360° zážitok.

Porsche - Exterior Porsche - Exterior

Objavte podrobnosti o modeloch Cayenne Coupé.

Prinášame vám prehľad predností modelov Cayenne. Viac detailov sa nachádza v týchto častiach.

Porsche - Discover the Cayenne Coupé models in detail.
Porsche - Exterior
Exteriér
Zistiť viac
Exteriér
Porsche - HD matrix LED headlamps.
HD Matrix LED čelné svetlomety.
Vďaka 64 000 kamerou ovládaných pixelov dokážu HD Matrix LED čelné svetlomety s inovatívnou technológiou pixel LED zareagovať na akúkoľvek dopravnú situáciu tým správnym rozloženým svetla. Napríklad neoslňujúcimi diaľkovými svetlami, presným osvetľovaním jazdného pruhu, mapovaním šírky vozidla na staveniskách a úzkych priestoroch, ako aj stretávacími svetlami optimalizovanými do hmly a dažďa, ktoré zabezpečia vyššiu bezpečnosť a komfort.
Porsche - Wheels and chassis.
Kolesá a podvozok.
Štandardné 20-palcové a doplnkové 21- a 22-palcové kolesá s optimalizovaným riadením vďaka pneumatikám s novými rozmermi. Rozsiahle vylepšenia podvozku a nové adaptívne vzduchové odpruženie zabezpečujú vyšší komfort a silnejší výkon. Systém Porsche Active Suspension Management (PASM) je súčasťou každého modelu.
Porsche - Panoramic fixed glass roof.
Panoramatická pevná sklenená strecha.
Panoramatická fixná sklenená strecha modelu Cayenne Coupé je skutočným vyjadrením vkusu: pokrýva celý priestor pre pasažierov. Ponúka moderný, otvorený priestor a výrazne osvetľuje interiér. Vďaka tomu vzniká jedinečný vzdušný pocit, najmä pre zadných pasažierov. V prípade potreby je strechu možné zatieniť pomocou elektronicky ovládanej rolety.
Porsche - Adaptive rear spoiler.
Adaptívny zadný spojler.
Modely Cayenne Coupé sú vybavené systémom Porsche Active Aerodynamics (PAA). Adaptívny zadný spojler, ktorý sa dokáže vysunúť až o 135 mm, poskytuje dokonalý prítlak v každej dopravnej situácii.
Porsche - Towed weight.
Ťažná kapacita.
Pre modely Cayenne je dostupné aj elektricky ovládané ťažné zariadenie. Vysuniete ho stlačením tlačidla a utiahne až 3 500 kg brzdený a 750 kg nebrzdený príves, s maximálnou záťažou na zariadenie 140 kg.
Porsche - Luggage compartment.
Batožinový priestor.
V závislosti od modelu a vybavenia poskytuje priestranný batožinový priestor až 592 l voľného miesta. Vďaka zadným sedadlám sklopným v pomere 40 : 20 : 40 môžete batožinový priestor zväčšiť až na 1 502 l. Na vyžiadanie je dostupný aj organizátor nákladu: nastaviteľný systém na zaistenie prepravovaných predmetov v batožinovom priestore. Obsahuje dve upevňovacie koľajničky integrované do podlahy batožinového priestoru a deliacu sieťku.
Ďalšia kapitola
Interiér

Spotreba a emisie.

Modely Cayenne Coupé (spaľovací motor) (WLTP)*
13,4 – 10,9
l/100 km
304 – 247
g/km
Cayenne E-Hybrid Coupé (WLTP)*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,6
kWh/100 km
Interiér
Zistiť viac
Interiér
Porsche - Instrument cluster.
Prístrojový panel.
Typický štýl Porsche orientovaný na vodiča, vyhotovený v novom šate Porsche Driver Experience: digitálny prístrojový panel s 12,65-palcovým zahnutým displejom umiestneným presne v zornom poli. Dostupné sú rôzne možnosti zobrazenia: typické okrúhle prístroje, sekcia s mapou v stredovom okrúhlom prístroji, plné zobrazenie navigačnej mapy, obmedzené zobrazenie a voliteľné zobrazenie asistenta pre nočné videnie uprostred.
Porsche - Front passenger display.
Displej spolujazdca.
Zatiaľ čo prístrojový panel a stredový displej sú zamerané na vodiča, voliteľný 10,9-palcový dotykový displej je na strane spolujazdca. Umožňuje prístup k navigácii, infotainmentu a ďalším funkciám. Pomôže vám pri plánovaní trasy a zobrazí aj údaje z prístrojového panela. Vďaka voliteľnému videosystému vozidla je možné záznam zobrazovať počas jazdy aj na displeji spolujazdca – tento môže sledovať iba spolujazdec.
Porsche Driver Experience.
Porsche Driver Experience.
Porsche znamená zážitok na vlastnej koži. Tento smer zosobňuje koncepcia zobrazovania a riadenia Porsche Driver Experience: nové volanty sú integrované do prevádzky asistenčných systémov a ostatných režimov. Tlačidlo na štartovanie a zastavenie motora je umiestnené tam, kde sa predtým tradične nachádzal otvor na zapaľovanie. S plne digitálnym prístrojovým panelom. Pre lepšie sústredenie sa na jazdu.
Porsche - Sports seats.
Športové sedadlá.
V modeloch Cayenne Coupé majú ergonomicky tvarované predné športové sedadlá zvýšené bočné opierky a integrované hlavové opierky, takže kombinujú dynamickú jazdu a výnimočný komfort. Vďaka 8-smerovému elektronicky nastaviteľnému polohovaniu sa sedadlá optimálne prispôsobia každej postave. Výška sedadla, uhly posedu a operadla a predo-zadná poloha sú elektricky nastaviteľné.
Porsche - Sport rear seat assembly.
Súprava zadných športových sedadiel.
Rovnako ako predné sedadlá, aj zadné sedadlá sú vybavené zvýšenými bočnými opierkami. Súpravu je možné sklopiť v pomere 40 : 20 : 40, pričom operadlo má 10 rôznych polôh (až do 29 stupňov). Ku komfortu prispieva aj stredová odkladacia priehradka a sklopná lakťová opierka s dvoma držiakmi na nápoje, umiestnená medzi športovými zadnými sedadlami. Voliteľne je dostupný aj systém komfortných zadných sedadiel 2 + 1.
Ďalšia kapitola
Pohon a podvozok

Spotreba a emisie.

Modely Cayenne Coupé (spaľovací motor) (WLTP)*
13,4 – 10,9
l/100 km
304 – 247
g/km
Cayenne E-Hybrid Coupé (WLTP)*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,6
kWh/100 km
Pohon a podvozok
Zistiť viac
Pohon a podvozok
Porsche - 4.0-litre biturbo V8 engine in the Cayenne S Coupé.
4-litrový motor V8 s dvoma turbodúchadlami v modeli Cayenne S Coupé.
Cayenne S Coupé (WLTP)*
13,4 – 12,5
l/100 km
304 – 284
g/km
Cayenne S Coupé poháňa nový 4-litrový motor V8 s dvoma turbodúchadlami, maximálnym výkonom 349 kW (474 koní) a krútiacim momentom 600 Nm. Motory V8 znamenajú impozantný výkon, vysoký krútiaci moment, nízke vibrácie a charakteristický zvuk.

Pohon a podvozok.

Aktívne riadenie odpruženia Porsche Active Suspension Management (PASM).

PASM je elektronický systém riadenia odpruženia, ktorým sú modely Cayenne vybavené už v základnej výbave. Neustále aktívne reguluje silu pruženia v závislosti od podmienok na vozovke a jazdného režimu. Stará sa o redukciu pohybov karosérie a tým pádom viac komfortu na všetkých sedadlách. Dostupné sú štyri nastavenia: ,Normal‘, ,Sport‘, ,Sport Plus‘ a ,Off-road‘.

Adaptívne vzduchové odpruženie.

Vylepšené adaptívne vzduchové odpruženie s nosnými plynovými vzperami využívajúcimi dvojkomorovú technológiu zabezpečuje ešte lepšiu kombináciu pohodlia a športovej jazdy, pričom zachováva stálu úroveň komfortu pri jazde. Systém vyrovnávania zabezpečuje udržiavanie konštantnej svetlej výšky. Podvozok je nastaviteľný, takže svetlú výšku vozidla môžete prispôsobovať podľa potreby (napríklad počas jazdy v teréne). Pre zjednodušenie nakladania bremien do batožinového priestoru je tiež možné znížiť zadnú časť vozidla.

Podvozok.

Či už sedíte za volantom, alebo sa len veziete: jazda na Porsche musí byť vždy športovo dynamická, no zároveň mimoriadne pohodlná. Modely Cayenne Coupé túto rovnováhu zvládajú na jednotku: vďaka vylepšenému podvozku a technológiám, ktoré im umožňujú ešte viac excelovať v tom, na čo sú určené – napríklad v jazde v teréne. Ide napríklad o adaptívne vzduchové odpruženie, Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC), aktívnu priečnu stabilizáciu a riadenie zadnej nápravy.

Brzdy.

Preto sú všetky modely Cayenne vybavené brzdovým systémom so šesťpiestikovými hliníkovými pevnými strmeňmi vpredu a štvorpiestikovými hliníkovými pevnými strmeňmi vzadu. Vďaka jednoliatej uzatvorenej konštrukcii je zabezpečená veľmi vysoká pevnosť. Tlakový bod je veľmi presný a brzdná dráha pozoruhodne krátka.

Ďalšia kapitola
E-Performance

Spotreba a emisie.

Modely Cayenne Coupé (spaľovací motor) (WLTP)*
13,4 – 10,9
l/100 km
304 – 247
g/km
Cayenne E-Hybrid Coupé (WLTP)*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,6
kWh/100 km
E-Performance
Zistiť viac
E-Performance
Porsche - Electric motor.
Elektromotor.
Cayenne E-Hybrid Coupé (WLTP)*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,6
kWh/100 km
Svoj veľmi vysoký systémový výkon na úrovni 346 kW (470 koní) dosahuje Cayenne E-Hybrid Coupé prostredníctvom 3-litrového V6 motora s preplňovaním a nového elektromotora s výkonom 130 kW (176 koní). Vďaka výraznému navýšeniu výkonu elektromotora sa nielen výrazne zlepšil aj jazdný výkon v e-režime, ale zlepšila sa aj súhra so spaľovacím motorom, napríklad pri zrýchľovaní. Elektromotor poháňa nová trakčná batéria s kapacitou 25,9 kW/h.
Porsche - E-Hybrid.
E-Hybrid .
Cayenne E-Hybrid (WLTP)*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,7
kWh/100 km
Cayenne E-Hybrid Coupé (WLTP)*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,6
kWh/100 km
Modely Cayenne E-Hybrid sú vybavené novou generáciou batérií, ktorá zvyšuje dojazd na elektrický pohon. Okrem toho majú vďaka novému elektromotoru s výkonom 130 kW ešte lepší jazdný výkon v e-režime.
Porsche - E-Performance, electromobility and the sports car of the future.

Elektrický výkon, elektromobilita a športové auto budúcnosti.

Ďalšia kapitola
Galéria

Spotreba a emisie.

Cayenne E-Hybrid Coupé (WLTP)*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,6
kWh/100 km

Výber a konfigurácia modelov Cayenne Coupé.

Vybrané
Cayenne Coupé
Nový
Porsche Cayenne Coupé
WLTP*
12,1 – 10,9
l/100 km
275 – 247
g/km
Od 97 264 € vrátane DPH
260 kW/353 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
5,7 s
Zrýchlenie 0 - 100 km/h
248 km/h
Najvyššia rýchlosť
Vybrané
Cayenne E-Hybrid Coupé
Nový
Porsche Cayenne E-Hybrid Coupé
WLTP*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,6
kWh/100 km
Od 110 998 € vrátane DPH
346 kW/470 PS
Kombinovaný výkon (kW)/Kombinovaný výkon (k)
4,9 s
Zrýchlenie 0 - 100 km/h with Sport Chrono Package
254 km/h
Najvyššia rýchlosť
Vybrané
Cayenne S Coupé
Nový
Porsche Cayenne S Coupé
WLTP*
13,4 – 12,5
l/100 km
304 – 284
g/km
Od 117 949 € vrátane DPH
349 kW/474 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
4,7 s
Zrýchlenie 0 - 100 km/h
273 km/h
Najvyššia rýchlosť
Cayenne E-Hybrid Coupé
346 kW/470 PS
Výkon (kW)/výkon (k)
4,9 s
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h s paketom Sport Chrono
254 km/h
Maximálna rýchlosť
WLTP*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,6
kWh/100 km
66 – 74
km
Výška
1 674 mm
Šírka
1 983 mm
Dĺžka
4 930 mm
Rázvor
2 895 mm
Technické špecifikácie

Počet valcov 6 Zahl
Vŕtanie 84,5 mm
Zdvih 89,0 mm
Zdvihový objem 2 995 cm³
Výkon (kW) 224 kW
Výkon (k) 304 PS
Otáčky pre maximálny výkon 5 300 - 6 400 1/min
Max. otáčky motora 6 500 1/min
Maximálny krútiaci moment 420 Nm
Oblasť otáčok pre maximálny krútiaci moment 1 340 - 5 300 1/min
Výkon elektromotora (kW) 130 kW
Výkon elektromotora (k) 176 PS
Krútiaci moment elektromotora 460 Nm
Kombinovaný výkon (kW) 346 kW
Kombinovaný výkon (k) 470 PS
Kombinovaný krútiaci moment 650 Nm
Max. výkon na liter objemu (kW/l) 75,00 kW/l
Max. výkon na liter objemu (PS/l) 102,00 PS/l

Dojazd na elektromotor WLTP (EAER) (modely) 66 - 74 km
Dojazd na elektromotor WLTP v meste (EAER mesto) (modely) 78 - 90 km
Najvyššia rýchlosť na elektrinu 135 km/h

Maximálna rýchlosť 254 km/h
Zrýchlenie z 0 na 60 mph s paketom Sport Chrono 4,6 s
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h s paketom Sport Chrono 4,9 s
Zrýchlenie z 0 na 160 km/h s paketom Sport Chrono 11,3 s
Zrýchlenie z 0 na 200 km/h s paketom Sport Chrono 18,2 s
Zrýchlenie v rýchlosti (80-120km/h) (50-75 mph) s paketom Sport Chrono 3,1 s
1/4 míle s paketom Sport Chrono 13,2 s

Maximálna vzdialenosť medzi vodou a citlivými dielmi (oceľový podvozok) 250 mm
Maximálna vzdialenosť medzi vodou a citlivými dielmi air suspension (vzduchové odpruženie pri bežnej jazde) 225 mm
Maximálna vzdialenosť medzi vodou a citlivými dielmi air suspension (vzduchové odpruženie pri terénnej jazde) 280 mm
Uhol sklonu, vpredu/vzadu (oceľový podvozok) 25,2 - 22,0 °
Uhol sklonu, predný/zadný air suspension (vzduchové odpruženie pri bežnej jazde) 23,2 - 20,5 °
Prejazdový uhol (oceľový podvozok) 18,7 °
Uhol nájazdu pri vzduchovom odpružení (vzduchové odpruženie pri bežnej jazde) 16,9 °
Uhol nájazdu pri vzduchovom odpružení (vzduchové odpruženie pri terénnej jazde) 20,8 °
Maximálna svetlá výška (oceľový podvozok) 210 mm
Maximálna svetlá výška air suspension (vzduchové odpruženie pri bežnej jazde) 188 mm
Maximálna svetlá výška air suspension (vzduchové odpruženie pri terénnej jazde) 233 mm

Dĺžka 4 930 mm
Šírka 1 983 mm
Šírka (bez sklopených zrkadiel) 2 194 mm
Výška 1 674 mm
Rázvor 2 895 mm
Kruh otáčania 12,1 m
Pohotovostná hmotnosť podľa DIN 2 455 kg
Pohotovostná hmotnosť podľa smernice ES 2 530 kg
Príp. Celková hmotnosť 3 110 kg
Príp. Užitočná hmotnosť 655 kg
Maximálne ťažné zaťaženie (brzdené) 3 500 kg
Maximálne ťažné zaťaženie (nebrzdené) 750 kg
Vertikálne zaťaženie ťažného zariadenia (EG) 140 kg
Maximálne prípustné zaťaženie strechy so strešným prepravným systémom Porsche 75 kg

Objem batožinového priestoru vzadu V210-2 404 l
Objem otvoreného batožinového priestoru (za prednými sedadlami) 1 344 l
Objem otvoreného batožinového priestoru (až po horný okraj zadných sedadiel) 434 l
Najväčší objem batožinového priestoru (za prednými sedadlami, až po strechu) 1 344 l
Kapacita palivovej nádrže 75 l

Vážená spotreba paliva (PHEV modely) 1,8 - 1,5 l/100 km
Emisie CO2 – kombinované (WLTP) 42 - 33 g/km
Kombinovaná spotreba elektrickej energie (zredukovaná) (modelový rad) 42,1 - 32,1 kWh/100 km
Kombinovaná spotreba elektrickej energie (vážená) (modelový rad) 30,8 - 28,6 kWh/100 km
Porsche Connect.
Dojazd, plánovanie cesty, stav nabíjania a oveľa viac. Funkcie Porsche Connect pre pohodlnejší zážitok z jazdy.

Porsche - Contact.

Kontakt.

Odošlite svoju požiadavku a spojte sa s centrom Porsche pre viac informácií o vozidle, ktoré vás zaujalo.

Spotreba a emisie.

Cayenne (WLTP)*
12,1 – 10,8
l/100 km
275 – 246
g/km
Modely Cayenne Coupé (spaľovací motor) (WLTP)*
13,4 – 10,9
l/100 km
304 – 247
g/km
Cayenne E-Hybrid Coupé (WLTP)*
1,8 – 1,5
l/100 km
42 – 33
g/km
30,8 – 28,6
kWh/100 km