Menu arrow-prev-red

Menu Modely
Hlavní navigace
Porsche Inter Auto
Slovakia spol. s r.o.
Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava

Tel: +421 249 262 438

E-Mail: info@porsche.sk

Porsche - Initialzündung. - Die Konzeptstudie Mission E Cross Turismo.
Na začiatku je vždy iskra.
Koncepčná štúdia Mission E Cross Turismo.

Čo nám pracovníkom spoločnosti Porsche môže napadnúť, keď premýšľame o zajtrajšku? Čo iné ako športové auto budúcnosti. Alebo trvalá mobilita. Digitalizácia. V neposlednom rade myslíme na všetkých tých úžasných ľudí, ktorí pre skvelú budúcnosť dávajú maximum svojich schopností.

Koncepčná štúdia Porsche – Mission E – sa stala realitou vďaka modelu Porsche Taycan.

Viac informacií

Zažite
Abspielen
Porsche - Mission E Cross Turismo Porsche - Mission E Cross Turismo Porsche - Mission E Cross Turismo

Porsche spoznáte, samozrejme, hneď na prvý pohľad. Takéto ste však ešte nevideli.

Nová koncepčná štúdia Mission E Cross Turismo predstavuje našu víziu elektromobility v podobe športového automobilu s čisto elektrickým pohonom, určeného pre aktívny životný štýl. 4 dverí, 4 samostatné sedadlá a zadný priestor, ktorý ponúka ešte viac miesta pre iniciatívne použitie. Vozidlo vhodné na obyčajný deň – ale s výkonnostnými parametrami, ktoré sú všetko, len nie obyčajné.

Porsche - Mission E: Dostávajte aktualizácie
Zažite

Zmerať hranice.

Kompaktné elektrické motory, podlahové batérie, žiadny spaľovací motor, žiadny výfukový systém, žiadny prevodový tunel. Len možnosti prekonať existujúce koncepcie a uplatniť nové myslenie.

Napríklad harmonický súlad typických tvarov Porsche s vylepšenou aerodynamikou. Výsledkom je karoséria optimalizovaná z hľadiska techniky prúdenia, plne zameraná na výkon.

Vďaka plochej kapote sa vozidlo podobá ikonickému modelu 911. Vertikálne otvory na nasávanie vzduchu pre vzduchovú clonu okolo predných kolies majú nespútanú dynamiku.

Vďaka výrazným zadným blatníkom a mimoriadne športovej plynulej línii karosérie od vrchného bodu strechy až po zadnú časť je koncepcia Mission E Cross Turismo jednoznačne identifikovateľná ako Porsche.

Zapustené dverové kľučky sa automaticky vysunú okamžite, ako sa priblížite k vozidlu. Na strane vodiča aj spolujazdca je elegantne integrovaná, elektricky otvárateľná prípojka na nabíjanie, ktorá ponúka pohodlné nabíjanie v každej situácii.

Výrazná túžba po slobode.

Výrazná túžba po slobode.

Zvýšená výška vozidla, robustný podvozok a elektrický pohon všetkých kolies s komfortným ovládaním jasne ukazujú, že Mission E Cross Turismo nezastaví žiadny nezvyčajný terén

Porsche - Mission E Cross Turismo Porsche - Mission E Cross Turismo Porsche - Mission E Cross Turismo

Výkon, ktorý je dôvodom na radostný výkrik. Pretože hlas auta takmer nie je počuť.

Výkonnostné parametre, ktoré rozbúšia srdce každého športového nadšenca, hovoria samy za seba: 440 kW (600 k) systémového výkonu preskočí z 0 na 100 km/h za menej ako 3,5 s. A samozrejme: schopnosti na dlhých tratiach sú zaručené – je to typické Porsche.

500 km nezávislosti.

Vďaka dojazdu viac ako 500 km (NEFZ) je Mission E Cross Turismo dokonale pripravené na okamžitú akciu. A vďaka svojej inovatívnej technológii 800 V sa po odjazdených 400 km znova nabije len za 15 minút.

Porsche - Mission E: Dostávejte aktualizace

Objavte Porsche E-Performance.

Prečítajte si viac o Porsche E-Performance, elektromobilite a športovom aute budúcnosti.

Slovakia spol. s r.o.
Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava

Tel: +421 249 262 438
E-Mail: info@porsche.sk