Macan
Od 73 104 € s DPH
195 kW/265 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
6,4 s
Zrýchlenie 0 - 100 km/h
232 km/h
Najvyššia rýchlosť
Macan T
Od 78 324 € s DPH
195 kW/265 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
6,2 s
Zrýchlenie 0 - 100 km/h
232 km/h
Najvyššia rýchlosť
Macan S
Od 83 208 € s DPH
280 kW/380 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
4,8 s
Zrýchlenie 0 - 100 km/h
259 km/h
Najvyššia rýchlosť
Macan GTS
Od 100 445 € s DPH
324 kW/440 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
4,5 s
Zrýchlenie 0 - 100 km/h
272 km/h
Najvyššia rýchlosť
Späť na začiatok
Macan
Nový Macan T.
Vyniká tam, kde sa ostatní strácajú v dave: nový Macan T.
Moderný, dynamický a mestský s bohatou základnou výbavou, modelovo špecifickými dizajnovými prvkami a, samozrejme, typickým Porsche výkonom.

Odvážne vpred.
Päť dverí, päť sedadiel. Napriek tomu neporovnateľný, nezameniteľný a nezastaviteľný. Posledná generácia modelu Macan je a zostáva športovým vozidlom kompaktných SUV. V naklonenej línii strechy okamžite spoznáte DNA značky Porsche : „letecká línia“ dodáva modelu Macan charakteristické kontúry športového vozidla.
Porsche - Front apron with newly designed spoiler.
Predný nárazník s novovytvoreným spojlerom
Porsche - The characteristic Macan sideblades in new designs.
Bočné lopatky charakteristické pre model Macan v novom vyhotovení.
Porsche - The re-developed rear with black diffuser.
Novovyvinutá zadná časť s čiernym difúzorom.

360° exteriér.

The Advanced Cockpit ensures a modern control concept that is typical of Porsche.
Rozšírený kokpit poskytuje modernú koncepciu riadenia typickú pre značku Porsche .
Porsche - New steering wheel generation: the revised steering wheel options give perfect control and tactility, and allow manual shifting via gearshift paddles.
Generácia nových volantov: zmenené možnosti volantu zabezpečujú perfektné riadenie a hmatovosť a umožňujú manuálne radenie pomocou radiacich páčok.

360° interiér.

Nový motor aj naďalej zabezpečuje skutočný výkon športového vozidla.
Macan Model (WLTP)*
11,7 – 10,1
l/100 km
265 – 228
g/km

Rôzne motory, rovnaký princíp: 2-litrový preplňovaný štvorvalcový motor a 2,9-litrový motor V6 s dvomi turbami efektívne vytvoria jedinečnú silu a krútiaci moment.

7-stupňová dvojspojková prevodovka Porsche Doppelkupplung (PDK) poskytuje okamžitý a optimálny volič prevodovky v automatickom režime s vďačným a precíznym manuálnym radením, keď chcete prevziať kontrolu vy.

Porsche - ParkAssist with active parking support.
Parkovací asistent s aktívnou podporou pri parkovaní.
Nový voliteľný parkovací asistent vyhľadá a rozpozná vhodné parkovacie miesto a jediným dotykom tlačidla prevezme kontrolu nad volantom pri vchádzaní a vychádzaní z parkovacieho miesta.

Ešte viac Macan .

Objavte prednosti nového modelu Macan v nasledujúcich častiach.

Porsche - Even more Macan.
Dizajn
Zistiť viac
Dizajn
Porsche - Stand out from the crowd.
Vystúpte z radu.
Chcete byť jedným z radu alebo tým jedným v rade? Dizajnéri vozidiel Porsche majú jasnú odpoveď. Rovnako aj tvorcovia leteckej línie vozidiel Porsche . Silné a dynamické proporcie zdokonaľujeme už niekoľko desaťročí. Zošľachťujeme ich. Prispôsobujeme ich životu, ktorý čelí všetkým výzvam. Výsledkom je omnoho viac než len športové SUV. Sú to jedinečné charaktery. Macan modely.
Viac než len modely Macan : osobité charaktery.

Model Macan je vybavený 19-palcovými kolesami Macan . Bočné lopatky v lávovej čiernej farbe s 3D textúrou. Spojler predného nárazníka je vo farbe karosérie.

Model Macan S je vybavený 20-palcovými kolesami Macan S v tmavej titánovej farbe. Bočné lopatky v lávovej čiernej farbe s 3D textúrou. Spojler predného nárazníka je vo farbe karosérie, typické koncovky výfukov sú vyhotovené v striebornej farbe.

Model Macan GTS je vybavený 21-palcovými kolesami RS Spyder Design v saténovej čiernej farbe. Jeho bočné lopatky v saténovej čiernej farbe skrášľuje lesklé čierne logo GTS. Spojler predného nárazníka je v čiernej matnej farbe s dodatočnými prvkami predného a zadného nárazníka vo farbe karosérie.

Zobrazené vozidlá sú príkladmi konfigurácie a v niektorých prípadoch obsahujú voliteľnú výbavu vyššej špecifikácie.

Kolesá.

Informácie o kolesách nájdete tu .

High-tech meets classic sports car feel: the Porsche Advanced Cockpit.
High-tech v spojení s klasickým pocitom športového vozidla: rozšírený kokpit
Porsche .
Koncepcia riadenia rozšíreného kokpitu Porsche je pokroková: stúpajúca stredová konzola poskytuje vodičovi úplnú kontrolu na dosah ruky. Priame dotykové ovládanie má rozhranie v sklenenom vzhľade s dotykovými tlačidlami pre priamy prístup k najdôležitejším funkciám. 10,9-palcový displej s vysokým rozlíšením je súčasťou palubnej dosky.
Porsche - What do you call a clock in a sports car? Timepiece.
Ako sa nazývajú hodiny v športových vozidlách? Hodinky.
Novinkou sú vysokokvalitné analógové hodinky v strede palubnej dosky. Priťahujú pozornosť na súpera, s ktorým športové vozidlá bojujú už od začiatku: čas.
Porsche - Sports car DNA at your fingertips.
DNA športového vozidla na dosah ruky.
Dizajn centrálne umiestneného otáčkomera sme prevzali z ikonického modelu 911. Nový volant zabezpečuje perfektné riadenie a hmatovosť a umožňuje manuálne radenie pomocou radiacich páčok.
Porsche - The courage to contrast.
Odvážne a kontrastne.
Pre rozšírený kožený interiér ponúkame voliteľné kontrastné balíky, ktoré ladia s farbami karosérie a poskytujú interiéru nový a harmonický farebný akcent.
Otvoriť kapitolu
Komfort
Komfort
Zistiť viac
Komfort
Porsche - The comfort zone for outside your comfort zone.
Komfortná zóna pre vašu komfortnú zónu.
Interiér modelu Macan predstavuje spojenie kompaktného SUV a športového vozidla. Vyššia poloha sedenia v predných športových sedadlách vás ochraňuje v kokpite športového vozidla, pričom vám poskytuje lepšiu viditeľnosť a kontrolu, a to všetko vďaka perfektnej ergonómii.
Porsche - Luggage compartment.
Batožinový priestor.
Batožinový priestor je ľahko prístupný vďaka automatickým zadným dverám a môžete ho rozšíriť zo 488 na 1 503 litrov pomocou sklápateľnej zadnej lavice. Ideálne miesto pre množstvo voľnočasových aktivít.
Porsche - Roof transport.
Strešná preprava.
Voliteľné strešné lyžiny harmonicky zapadajú do dynamického dizajnu vozidla a sú predpokladom pre voliteľný strešný prepravný systém. Moduly sú dostupné z ponuky doplnkov Porsche Tequipment.
Porsche - Towing.
Ťahanie.
Voliteľný systém ťažného zariadenia je navrhnutý pre vysokú nosnosť a je vybavený 13-kolíkovou elektrickou zásuvkou. Okrem toho sa dá pripevniť nosič na dva bicykle so zadnou montážou.

Komfortné sedadlá elektricky nastaviteľné v 8 smeroch.

Komfortné sedadlá nastaviteľné v ôsmich smeroch s elektrickým prispôsobením výšky sedadla, uhlu posedu a operadla, prednej a zadnej polohy na strane vodiča a spolujazdca ponúkajú športovú a hlbokú polohu sedadla.

Komfortné sedadlá s pamäťovým balíkom v 14 smeroch.

Sedadlá ponúkajú elektrické prispôsobenie hĺbky sedacieho vankúša a štvorsmerové nastavenie bedrovej opierky pre vodiča a spolujazdca spolu s elektrickým prispôsobením stĺpika riadenia a osvetlenia zrkadiel v interiéri. Jednotlivé nastavenie je možné uložiť pre sedadlo vodiča a spolujazdca.

Adaptívne športové sedadlá s pamäťovým balíkom v 18 smeroch.

Koža s hladkým povrchom a vymodelované kontúry zvýšených bočných opierok poskytujú maximálny komfort a športovosť. Rovnako ako balík komfortnej pamäte sú dostupné aj možnosti pre predné opierky sedáka a operadiel. Bonusom je výrazný vzor švu – na predných a zadných sedlách.

Zvukový balík Plus poskytuje vynikajúci zvuk ako štandardný systém v modeloch Macan : 10 reproduktorov s výkonom 150 W. Akustický vzor v interiéri vozidla je optimálne prispôsobený vodičovi a pasažierom prostredníctvom zosilňovačov integrovaných v PCM.

Systém priestorového zvuku so 14 reproduktormi vrátane subwoofera a stredového reproduktora, 14 kanálov zosilňovača a celkovým výkonom 665 W vytvára pôsobivý zvukový zážitok – aj pre skomprimované súbory, ako napríklad MP3, vďaka technológii zlepšovania zvuku SoundTrue.

Od špičkového zvuku až po model Macan – pre neobmedzené zvukové potešenie: 16 kanálov zosilňovača predstavuje celkový výkon 1 000 W podporovaný 16 reproduktormi vrátane aktívneho subwoofera s 300 W zosilňovačom triedy D.

Porsche - Infotainment.
Infotainment.
Komunikačný systém Porsche Communication Management (PCM) s 10,9-palcovým dotykovým displejom s vysokým rozlíšením je riadiace centrum vášho vozidla. Vďaka výpočtu trasy s aktuálnymi online mapami a informáciami o premávke v reálnom čase dorazíte do cieľa ešte rýchlejšie. Počas jazdy môžete pohodlne použiť rôzne aplikácie vďaka bezdrôtovému Apple CarPlay. Pomocou aplikácie My Porsche môžete synchronizovať ciele a položky v kalendári a použiť streamovacie služby, ako napríklad Amazon Music. Pomocou diaľkových služieb aplikácie My Porsche môžete ovládať vybrané funkcie vozidla vášho modelu Macan .*
Hlavné LED svetlomety vrátane systému dynamického svietenia Porsche (PDLS).

Štandardné hlavné LED svetlomety s PDLS umožňujú optimálne osvetlenie cesty za každých podmienok. Nezameniteľné Porsche : štvorbodové denné svetlá a štvorbodové brzdové svetlá. Na palube tiež nájdete: dynamické a statické nasvietenie do zákrut, reguláciu dosahu svetlometov podľa rýchlosti jazdy a funkciu pre nepriaznivé poveternostné podmienky.

Hlavné svetlomety vrátane systému dynamického osvetlenia Porsche Plus (PDLS Plus).

Voliteľné funkcie PDLS Plus obsahujú dynamické hlavné svetlo a podporu prejazdu križovatky založenej na údajoch z navigácie, ktorá sa stará o lepšie osvetlenie vášho okolia. O to skôr teda uvidíte, čo sa okolo vás deje.

Asistenčné systémy.

Parkovací asistent s aktívnou podporou pri parkovaní.

Voliteľný parkovací asistent je ideálnym spoločníkom v mestskej džungli. Vyhľadáva a rozpoznáva vhodné parkovacie miesta a prevezme kontrolu nad riadením jediným dotykom tlačidla. Pre znateľne väčšie pohodlie pri parkovaní cúvaním v prípade paralelných a kolmých parkovacích miest.

Adaptívny tempomat (ACC).

Asistenčný systém reguluje rýchlosť úplne nezávisle v súlade s rýchlosťou vozidla pred ním – až kým vozidlo nezastaví. Prípadnej zrážke s vozidlami je možné zabrániť v rámci obmedzení systému pomocou výstrahy alebo použitím bŕzd.

Asistent udržiavania v jazdnom pruhu.

Asistent zmeny jazdného pruhu monitoruje oblasť za vozidlom a mŕtve uhly vozidla. Navyše varuje pred vozidlami, ktoré sa rýchlo približujú za vozidlom alebo z oblasti mŕtveho uhla. Asistent udržiavania v jazdnom pruhu dokáže automaticky nasmerovať volant vozidla späť do jazdného pruhu.

Parkovacie asistenčné systémy.

Okrem štandardného parkovacieho asistenta umožňuje voliteľná cúvacia kamera presné parkovanie cúvaním a manévrovanie pomocou obrazu z kamery a dynamickým navádzaním na PCM. Pomocou voliteľnej funkcie Surround View vytvoria kamery vtáčiu perspektívu vozidla.

Porsche - Discover more about our Connect services.

Získajte viac informácií o našich službách Connect.

Otvoriť kapitolu
Výkon
Výkon
Zistiť viac
Výkon
Porsche - Want to get the adrenaline pumping? No problem.
Chcete pocítiť adrenalín? Žiaden problém.
Model Macan bezpochyby obohatí bežný život o poriadnu dávku endorfínov. Model charakterizuje typická dynamika vozidiel Porsche so silnými motormi s vysokými otáčkami, špičkové rozdelenie energie zo systému pohonu všetkých kolies a výnimočná ovládateľnosť, ktorú zdokonaľujú voliteľné systémy.

Motory.

Macan (WLTP)*
10,7 – 10,1
l/100 km
243 – 228
g/km

2-litrový preplňovaný štvorvalcový motor.

Novovyvinutý motor dosahuje maximálny výkon z malého balíka. Charakterizuje ho vysoký krútiaci moment a efektivita.

 • 195kW (265 PS)
 • 0–100km/h za 6,2 sek
 • Najvyššia rýchlosť: 232km/h
 • Maximálny krútiaci moment: 400Nm
Macan S (WLTP)*
11,7 – 11,1
l/100 km
265 – 251
g/km

2,9-litrový motor V6 s dvoma turbami.

2,9-litrový motor V6 s dvoma turbami je novinkou v modeloch Macan S a je navrhnutý pre bezproblémové dodanie sily a okamžitú odozvu a autentickým šesťvalcovým zvukom.

 • 280kW (380PS)
 • 0–100km/h za 4,7 sek
 • Najvyššia rýchlosť: 259km/h
 • Maximálny krútiaci moment: 520Nm
Macan GTS (WLTP)*
11,7 – 11,3
l/100 km
265 – 255
g/km

2,9-litrový motor V6 s dvoma turbami.

S vylepšeným výkonom 440 k z objemu 2,9 litra odhaľuje motor V6 s dvoma turbami v modeli Macan GTS húževnatý výkon a emotívne zvuky.

 • 324kW (440PS)
 • 0–100km/h za 4,3 sekundy s paketom Sport Chrono
 • Najvyššia rýchlosť: 272km/h
 • Maximálny krútiaci moment: 550Nm
Porsche Doppelkupplung (PDK).
Dvojspojková prevodovka Porsche Doppelkupplung (PDK).
Štandardná 7-stupňová prevodovka PDK poskytuje veľmi rýchle preradenia v automatickom režime bez prerušenia toku energie. Preferujete manuálne zmeny prevodových stupňov? Aj to je možné vďaka riadiacim páčkam na volante.
Porsche - It's not just about getting from A to B, it's everything in between.
Nie je to len o presune z bodu A do bodu B. Je to všetko medzi tým.
Pre väčšinu z nás je cesta len sivý asfalt. Pre vodičov vozidiel Porsche je to ihrisko. Spojenie vďaka športovo vyladenému podvozku, ktorý vám skutočne umožní pocítiť cestu. Technológie značky Porsche , ako napríklad vzduchový podvozok, ešte viac zintenzívnia zážitok. Nič nejazdí tak ako vozidlá Porsche . Jedine Porsche .

Podvozok.

Funkcia Porsche Traction Management (PTM).

Aktívny pohon všetkých kolies PTM s elektricky riadenou viacdiskovou spojkou zabezpečuje plne variabilné rozdelenie hnacej sily medzi hnacie nápravy. Pre vysokú trakciu, agilný výkon a bezpečnosť, dokonca aj za nepriaznivých poveternostných podmienok.

Vzduchový podvozok.

Voliteľný vzduchový podvozok s adaptívnym tlmením PASM dodáva modelu Macan výnimočný komfort a nekompromisný, dynamický výkon. Vďaka trojstupňovej samostatnej regulácii sa dokáže vozidlo prispôsobiť rôznym jazdným situáciám. Dodatočná kontrola nakladacej úrovne uľahčuje prístup k batožinovému priestoru.

Aktívne riadenie odpruženia Porsche Active Suspension Management (PASM).

PASM je elektronický systém riadenia aktívneho odpruženia. Reguluje silu odpruženia na základe aktuálnych podmienok na ceste jazdného štýlu. Pomocou troch programov – „Normal“ (normálny), „Sport“ (šport) a „Sport Plus“ (šport plus) – získate znateľne viac komfortu či dynamiky jazdy v závislosti od jazdnej situácie.

Systém na prenos momentu Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus).

PTV Plus je systém určený na zlepšenie dynamiky jazdy a stability, najmä v zákrutách. Vďaka variabilnému prenosu momentu na zadných kolesách a elektricky ovládanou variabilnou uzávierkou zadného diferenciálu sa zlepšuje správanie pri riadení a kontrola v zákrutách.

Režim Off-road.

V režime off-road sa všetky príslušné systémy prepnú na terénny program zameraný na trakciu. Váš model Macan sa tak optimálne prispôsobí terénu, čím zlepšuje jazdné vlastnosti a bezpečnosť na sypkých povrchoch.

Porsche - Time is precious. Sport Chrono Package.
Čas je vzácny…? Paket Sport Chrono.
Voliteľný balík Sport Chrono s prepínačom režimov poskytuje ešte športovejšie naladenie podvozku, motora a prevodovky nastavenia. Pomocou prerobeného prepínača režimu vrátane tlačidla SPORT Response na volante
Brzdy.

Brzdy s dokonalou veľkosťou nových modelov Macan sú jemne vyladené na optimálny výkon aj pri nepretržitom používaní. Typickými rozlišovacími znakmi sú štandardné čierne brzdové strmene na modeli Macan a červené jednotky na modeli Macan S a Macan GTS.

Brzda Porsche s povrchovou úpravou (PSCB)

Kombinácia liatinových brzdových kotúčov a keramickej povrchovej úpravy nezažiari len s červenými brzdovými strmeňmi – typickými pre model GTS –, ale aj s vynikajúcou odolnosťou proti korózii a podstatne nižšou tvorbou brzdného prachu.

Keramické kompozitné brzdy Porsche (PCCB).

Voliteľne si môžete svoj nový model Macan S a Macan GTS vybaviť aj keramickým brzdným systémom schváleným na pretekárske okruhy. Jeho špičková odozva zabezpečuje krátke brzdné dráhy. Okrem odolnosti proti korózii je o 50 % ľahší než liatinové disky podobného dizajnu a veľkosti, čo má pozitívny vplyv na dynamiku jazdy.

Otvoriť kapitolu
GTS
GTS
Zistiť viac
GTS
Porsche - Heightening all your senses – The Macan GTS.
Posilnite všetky svoje zmysly – model Macan GTS.
Niektoré veci nás očaria už od prvého momentu. Alebo už na prvý pohľad. A niektoré veci dokážu toho ešte viac. Vyrazia nám dych. V spoločnosti Porsche posúvame všetko, čo nás inšpiruje, o kúsok ďalej. Naši vodiči si tak môžu užívať ešte viac toho, čo už milujú: vzrušenie zo šoférovania vozidiel Porsche . A model Macan GTS zosobňuje vzrušenie: viac toho, čo milujete.
Porsche - One glance is all it takes – Exterior differentiation.
Stačí jediný pohľad – osobitosť karosérie.
Prinášame vám viac farieb: na rozdiel od iných modelov prvky predného nárazníka, zadného nárazníka a kryty kolies Sport Design sú vo farbe karosérie a spojler prednej strednej časti je v matnej čiernej farbe – charakteristické prvky všetkých modelov GTS.
Porsche - Performance values that ignite emotions.
Hodnoty výkonu, ktoré rozpália emócie.
Macan GTS (WLTP)*
11,7 – 11,3
l/100 km
265 – 255
g/km
2,9-litrový motor V6 s dvoma turbami poskytuje 324 kW (440 k) a najvyššiu rýchlosť 272 km/h. Z 0 na 100 km/h za 4,3 sekundy s paketom Sport Chrono. Výkon zdôrazňuje štandardný športový výfukový systém vytvárajúci jedinečný zvuk, z ktorého vám naskočí husia koža.
Porsche - Bringing you closer to the road – the sports air suspension.
Spájame vás s cestou – športový vzduchový podvozok.
Nový štandardný vzduchový podvozok s prispôsobením výšky a PASM bol navrhnutý špeciálne pre model Macan GTS a vyznačuje sa vyladenými tlmičmi prispôsobenými na maximálny zážitok z jazdy a priľnavosť. Podvozok modelu GTS znížený o 10 mm v porovnaní s voliteľným vzduchovým podvozkom nového modelu Macan a Macan S mu dodáva dynamický vzhľad a ešte viac vás spája s cestou.
Porsche - GTS Sport Package.
Športový balík GTS.
Maximálna osobitosť a ešte viac účelového dizajnu – to sú typické znaky modelu Macan GTS s novým športovým balíkom GTS. V kombinácii s exkluzívnou karosériou – ako napríklad vo farbe python green – poskytujú komponenty v saténovej čiernej farbe výnimočné akcenty, napr. zadný nárazník alebo pôsobivé 21-palcové kolesá GT Design s výkonnými pneumatikami. Bočné lopatky, okrem iných prvkov, sú v čiernej farbe (s vysokým leskom). Vnútri vás bezpochyby uchváti športový volant GT, adaptívne športové sedadlá s komfortným balíkom pamäťovej funkcie (nastaviteľné v 18 smeroch) vrátane loga „GTS“ na predných opierkach hlavy a ako bonus športové a exkluzívne materiály: uhlíkové vlákna, vyhotovenie Race-Tex a vylepšený kožený interiér. Vzhľad dotvárajú farebné akcenty – napríklad, voliteľná farba python green.

Ďalšie prednosti GTS.

21-palcové kolesá.

Nové štandardné 21-palcové kolesá RS Spyder Design boli inšpirované rovnomenným pretekárskym vozidlom Porsche . Ľahké kolesá upútajú pozornosť svojím dizajnom multispoke v saténovej čiernej farbe.

Bočné lopatky s logom „GTS“.

Bočné lopatky ako neoddeliteľná súčasť DNA modelu Macan sú vyhotovené v saténovej čiernej ako štandard modelu Macan GTS. Nezameniteľné s lesklým čiernym logom „GTS“.

Brzda Porsche s povrchovou úpravou (PSCB) s červenými brzdovými strmeňmi.

Kombinácia liatinových brzdových kotúčov a keramickej povrchovej úpravy nezažiari len s červenými brzdovými strmeňmi – typickými pre model GTS –, ale aj s vynikajúcou odolnosťou proti korózii a podstatne nižšou tvorbou brzdného prachu.

Interiér.

Interiér nového modelu Macan Macan rozbúcha srdcia nadšencov športových vozidiel: vďaka štandardnému balíku koženého interiéru GTS s Race-Tex. Materiál, pôvodne používaný v motoristickom športe, sa nachádza na prvkoch, ktorých sa často dotýkate. Je odolný a mimoriadne hmatateľný, preto je ideálny pre športové vozidlá.

Poznámka: zobrazené vozidlo môže obsahovať prvky vyššej výbavy a voliteľné prvky.

Adaptívne športové sedadlá nastaviteľné v 18 smeroch s komfortným pamäťovým balíkom.

Voliteľné adaptívne športové sedadlá modelu Macan GTS ponúkajú zvýšené bočné opierky pre väčšiu podporu – najmä pri nadšení z jazdy. Navyše sa na nich nachádza logo „GTS“ na predných opierkach hlavy a v strede sedadiel v Race-Tex.

Vyhrievaný športový volant GT.

Športový volant GT s opierkou na palec, označením 12 hodín, ozdobnými lúčmi a jedinečným dizajnom jasne odkazuje na svoju DNA pochádzajúcu z motoristického športu. Radiace páčky sú vyhotovené v tmavej striebornej farbe.

Otvoriť kapitolu
Macan T
Macan T
Zistiť viac
Macan T
Porsche - Opportunities don't wait. So what are you waiting for?
Príležitosti nepočkajú. Tak na čo čakáte vy?
20-palcové kolesá Macan S v tmavom titánovom vyhotovení, paket Sport Chrono a podvozok znížený o 15 mm so systémom Porsche Active Suspension Management vám prinesú ešte ostrejšiu dynamiku jazdy. Jedinečný dizajn exteriéru v agátovej sivej metalíze vynikne na prvý pohľad.
Porsche - Unique exterior details in Agate Grey metallic.
Jedinečný dizajn exteriéru v agátovej sivej metalíze.
Neprehliadnuteľný detail vpredu: výrazný spojler s dôrazom na šírku. Vyhotovený v agátovej sivej metalíze tak, aby ladil s bočnými lopatkami, spätnými zrkadlami, strešným spojlerom a zadným označením.
Hlavné LED svetlomety so systémom PDLS.
Hlavné LED svetlomety so systémom dynamického osvetlenia Porsche (PDLS) sú vybavené statickým a dynamickým natočením do zákrut. Typické štvorbodové denné svietenie je neprehliadnuteľným znakom Porsche .
Porsche - Front sports seats (8-way).
Predné športové sedadlá (8-smerové).
Elektricky ovládané predné športové sedadlá s polohovaním v ôsmich smeroch, striebornými prvkami Sport-Tex v stredovej časti sedadiel a štítmi Porsche na opierkach hlavy vám poskytnú dokonalú vodičskú polohu.

Viac o Macan T.

Vonkajšie spätné zrkadlá Sport Design .

Elektricky sklopné spätné zrkadlá Sport Design so základňou v tvare V sú vo farebnom vyhotovení agátová sivá.

Bočné lopatky s označením.

Ihneď rozpoznateľné: Bočné lopatky v agátovej sivej s čiernym logom „ Macan T“ vo vysokom lesku.

Brúsené čierne hliníkové kryty prahovo dverí.

Brúsené čierne hliníkové kryty prahov predných dverí s logom „ Macan T“.

Športové čierne koncovky výfuku.

Charakteristické športové čierne koncovky výfuku podčiarkujú dynamické vlastnosti modelu Macan T.

20-palcové kolesá Macan S v tmavej titánovej farbe.

20-palcové kolesá Macan S v tmavej titánovej farbe umocňujú mohutný a účelný vzhľad.

Porsche Active Suspension Management (PASM) so svetlou výškou zníženou o 15 mm.

Systém Porsche Active Suspension Management (PASM) je elektronicky nastaviteľný systém zavesenia vozidla s 3 manuálne voliteľnými nastaveniami a reguláciou tlmiacej sily v závislosti od podmienok na vozovke a štýlu jazdy. Podvozok nového Macan T je znížený o 15 mm pre ešte vyššiu dynamiku jazdy.

Otvoriť kapitolu
Modely a data

Vyberte a nakonfigurujte si Macan modely.

Vybraný
Macan
Porsche Macan
WLTP*
10,7 – 10,1
l/100 km
243 – 228
g/km
Od 73 104 € vrátane DPH
195 kW/265 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
6,4 s
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h
232 km/h
Maximálná rýchlosť
Vybraný
Macan T
Porsche Macan T
WLTP*
10,7 – 10,1
l/100 km
242 – 229
g/km
Od 78 324 € vrátane DPH
195 kW/265 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
6,2 s
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h
232 km/h
Maximálna rýchlosť
Vybraný
Macan S
Porsche Macan S
WLTP*
11,7 – 11,1
l/100 km
265 – 251
g/km
Od 83 208 € vrátane DPH
280 kW/380 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
4,8 s
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h
259 km/h
Maximálna rýchlosť
Vybraný
Macan GTS
Porsche Macan GTS
WLTP*
11,7 – 11,3
l/100 km
265 – 255
g/km
Od 100 445 € vrátane DPH
324 kW/440 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
4,5 s
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h
272 km/h
Maximálna rýchlosť
Macan GTS
324 kW/440 PS
Výkon (kW)/výkon(k)
4,5 s
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h
272 km/h
Maximálna rýchlosť
WLTP*
11,7 – 11,3
l/100 km
265 – 255
g/km
Výška
1 596 mm
Šírka
1 927 mm
Dĺžka
4 726 mm
Rázvor
2 807 mm
Technické špecifikácie

Počet valcov 6
Typ paliva 98
Vŕtanie 84,5 mm
Zdvih 86,0 mm
Zdvihový objem 2 894 cm³
Výkon (kW) 324 kW
Výkon (k) 440 PS
Max. otáčky motora 6 800 1/min
Maximálny krútiaci moment 550 Nm
Max. výkon na liter objemu (kW/l) 111,00 kW/l
Max. výkon na liter objemu (PS/l) 151,00 PS/l

Maximálna rýchlosť 272 km/h
Zrýchlenie z 0 na 60 mph 4,3 s
Zrýchlenie z 0 na 60 mph s paketom Sport Chrono 4,1 s
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h 4,5 s
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h s paketom Sport Chrono 4,3 s
Zrýchlenie z 0 na 160 km/h 10,5 s
Zrýchlenie z 0 na 160 km/h s paketom Sport Chrono 10,3 s
Zrýchlenie z 0 na 200 km/h 17,1 s
Zrýchlenie z 0 na 200 km/h s paketom Sport Chrono 16,9 s
Zrýchlenie v rýchlosti (80-120km/h) (50-75 mph) 2,9 s
1/4 míle 12,9 s
1/4 míle s paketom Sport Chrono 12,7 s

Dĺžka 4 726 mm
Šírka 1 927 mm
Šírka (bez sklopených zrkadiel) 2 097 mm
Výška 1 596 mm
Rázvor 2 807 mm
Kruh otáčania 12,0 m
Pohotovostná hmotnosť podľa DIN 1 960 kg
Pohotovostná hmotnosť podľa smernice ES 2 035 kg
Príp. Celková hmotnosť 2 580 kg
Príp. Užitočná hmotnosť 620 kg
Maximálne ťažné zaťaženie (brzdené) 2 400 kg
Maximálne ťažné zaťaženie (nebrzdené) 750 kg
Maximálne prípustné zaťaženie strechy so strešným prepravným systémom Porsche 75 kg

Objem otvoreného batožinového priestoru (za prednými sedadlami) 954 l
Objem otvoreného batožinového priestoru (až po horný okraj zadných sedadiel) 488 l
Najväčší objem batožinového priestoru (za prednými sedadlami, až po strechu) 1 503 l
Kapacita palivovej nádrže 75 l

Spotreba paliva* kombinovaná 11,7 - 11,3 l/100 km
Kombinované emisie CO2 (WLTP) 265 - 255 g/km
Štandardné prvky

7-stupňová prevodovka Porsche Doppelkupplung (PDK) s automatickým aj manuálnym režimom radenia pomocou pádiel pod volantom. Dodatočné indikátory radenia prevodových stupňov pre čo najúspornejšiu jazdu v manuálnom režime
75-litrová palivová nádrž
Športový výfukový systém so športovými koncovkami v čiernej farbe:
Vybavené modifikovaným tlmičom výfuku so špeciálne navrhnutými športovými koncovkami výfuku v čiernej farbe s vysokým leskom.
Tlačidlo SPORT
6-piestikové monoblokové hliníkové brzdy s pevným strmeňom vpredu, brzdové kotúče s vnútorným chladením
tepelný manažment
Porsche Traction Management (PTM): aktívny pohon všetkých kolies s elektronicky riadenou lamelovou spojkou, automatickým brzdovým diferenciálom (ABD) a protipreklzovou reguláciou (ASR)
Kombinácia plávajúcich strmeňov vzadu
Motor V6 s dvojitým preplňovaním a priamym vstrekovaním paliva (Euro 6d ISC-FCM): zdvihový objem 2,9 litra, maximálny výkon 324 kW (440 koní), maximálny krútiaci moment 550 Nm, 2 turbodúchadlá
Stabilizačný systém Porsche Stability Management (PSM): Stabilizačný systém Porsche Stability Management (PSM) s ABS, ASR, ABD, MSR a stabilizačným systémom pre príves
VarioCam Plus: plynulo meniteľné časovanie vačkového hriadeľa (nasávanie a výfuk) a nastaviteľný zdvih ventilov (nasávanie)
Brzdové kotúče s vnútorným chladením s priemerom 390 mm vpredu a 356 mm vzadu
Tlačidlo OFFROAD
Dvojité turbodúchadlo
Červené brzdové strmene
Benzínový filter pevných častíc (GPF)
Elektricky ovládaná parkovacia brzda
Aktívne klapky mriežky chladiča
Protiblokovací brzdový systém (ABS)
Automatická funkcia štart/stop do 3 km/h
Multikolízna brzda
Funkcia auto-hold
Porsche Hill Control (PHC)
Športový výfukový systém so športovými koncovkami v čiernej farbe:
Vybavené modifikovaným tlmičom výfuku so špeciálne navrhnutými športovými koncovkami výfuku v čiernej farbe s vysokým leskom. Poznámka: športový zvuk sa aktivuje osobitným tlačidlom na ovládacom paneli na stredovej konzole.

Interiérový paket GTS s prvkami Race-Tex:
Komplexný Race-Tex paket obsahuje: stredové časti predných a zadných sedadiel, lakťové opierky v predných a zadných dverách, lakťovú opierku v stredovej konzole, vyšívané logá GTS na predných opierkach hlavy
Poznámka: Iba k kombinácii so štandardnými GTS športovými sedadlami a voliteľnými 18-smerovými športovými sedadlami

21-palcové kolesá RS Spyder Design v matnej čiernej farbe.

Súprava stredov kolies s farebným Porsche Crest
Systém monitorovania tlaku v pneumatikách (TPM)

Lišty bočných okien v čiernom vyhotovení (s vysokým leskom)
Zadný difúzor vo farbe exteriéru
Bočné lišty SportDesign: Vo farbe exteriéru: výrazné bočné lišty (vľavo a vpravo)
Logo „PORSCHE“ a modelové označenie v čiernom matnom vyhotovení
Spojler pod predným nárazníkom vo farbe exteriéru
Pozinkovaná samonosná karoséria
Štyri dvere s integrovanou ochranou bočného nárazu
Predná časť s integrovaným nasávaním chladiaceho vzduchu
Nárazníky pozostávajúce z vysokopevnostných priečnych nosníkov a dvoch deformačných prvkov, každý prvok s dvoma závitovými upevňovacími bodmi pre ťažné oko nachádzajúcimi sa v palubnej súprave náradia
Automatické zadné dvere
Bočné lopatky v matnej čiernej s lesklým čiernym logom „GTS“
Čierny strešný spojler s pevným dvojkrídlovým dizajnom a vzhľadom pripomínajúcim plutvu (vysoký lesk)
Zadný difúzor v matnej čiernej
Príprava pre ťažné zariadenia
Logo „PORSCHE“ a označenie modelu na zadných dverách v matnej čiernej
Stredná časť spojleru predného nárazníka v matnej čiernej
Exteriérový paket vo farbe vozidla

Tónované LED zadné svetlomety so svetelným pásom:
Vybrané vnútorné časti LED svetlometov a čierny svetelný pás. Smerovky s povrchovou štruktúrou „Diamar“. Rovnaká funkcia a geometria ako LED zadné svetlomety a adaptívne brzdové svetlá
Čierne LED čelné svetlomety vrátane Porsche Dynamic Light System (PDLS):
Čierne LED čelné svetlomety vrátane Porsche Dynamic Light System (PDLS) so statickým a dynamickým natáčaním do zákrut, reguláciou dosahu svetlometov citlivou na rýchlosť, režimom do nepriaznivého počasia, dynamickou reguláciou dosahu a štvorbodovými LED dennými svetlami
Svetlomety s integrovanými pozičnými svetlami a smerovými svetlami LED s technológiou navádzania svetla
Automatická aktivácia svetlometov vrátane funkcie svietenia „Welcome Home“
Vysoko umiestnené tretie brzdové svetlo (LED) integrované v strešnom spojleri
Tónované LED zadné svetlá s trojrozmernou svetelnou grafikou, integrované štvorbodové brzdové svetlá a svetelný pás
Zadný stierač s prerušovaným stieraním a ostrekovačom

Vyhrievanie predných sedadiel: Trojúrovňové vyhrievanie s oddeleným ovládaním pre ľavú a pravú stranu
GTS športové sedadlá (8-smerové, elektricky polohovateľné):
GTS športové sedadlá (vpredu) pre vodiča a spolujazdca (8-smerové) a logo „GTS“ na predných opierkach hlavy.
8-smerové sedadlá s elektronicky nastaviteľnou výškou posedu, sklonom operadla a pozdĺžnou polohou na strane vodiča a spolujazdca
Kompletne tónované okná s tepelnou izoláciou
Päť miest na sedenie, vzadu dve pohodlné ľavé a pravé sedadlá a jedno stredné sedadlo
Palubný počítač
Batožinový priestor s objemom 488 litrov; maximálny objem pri sklopených zadných sedadlách je 1 503 litrov
Vyhrievané zadné sklo s funkciou automatického vypnutia
Integrovaný panel s troma okrúhlymi ukazovateľmi
Interiérový paket vo vyhotovení brúsený hliník.
GTS športové sedadlá (8-smerové, elektricky polohovateľné): GTS športové sedadlá (vpredu) pre vodiča a spolujazdca (8-smerové) a logo „GTS“ na predných opierkach hlavy
Trojbodové automatické bezpečnostné pásy
Interiérové odkladacie priestory (v závislosti od zvolenej konfigurácie): odkladacia priehradka spolujazdca, odkladacia priehradka v stredovej konzole, nekrytý odkladací priestor v stredovej konzole, odkladacie priestory vo dverách, odkladacia priehradka v batožinovom priestore a odkladacia priehradka v priestore pre rezervné koleso
Kontrastné akcenty v striebornom vyhotovení
Okrúhle prístroje s čiernym otáčkomerom a logom „GTS“
Filter na častice/peľový filter s aktívnym uhlím zachytáva častice, peľ a pachy a dôkladne filtruje jemný prach z vonkajšieho vzduchu
Predpínače bezpečnostných pásov (vodič a spolujazdec, vonkajšie zadné sedadlá) a obmedzovač sily, manuálne nastaviteľná výška bezpečnostného pásu, upozornenie (vodič, spolujazdec a zadní pasažieri)
Prístrojový panel so 4,8-palcovým farebným displejom s vysokým rozlíšením, ukazovateľ zaradeného prevodového stupňa pre PDK, pripomienky servisných prehliadok, ukazovateľ vonkajšej teploty, ukazovateľ paliva v nádrži a rôzne výstražné kontrolky
Dva držiaky na nápoje v paneloch dverí a dva držiaky s premenlivým priemerom vpredu
Látkové lemovanie stropu
4-smerové hlavové opierky (vpredu)
Airbagy normálnej veľkosti pre vodiča a spolujazdca
Digitálny ukazovateľ tlaku na farebnom displeji na prístrojovom paneli
Sklopná stredová lakťová opierka s nastaviteľnou pozdĺžnou polohou
Súvislé zadné sedadlá s delením v pomere (40 : 20 : 40) a sklopná stredová lakťová opierka
Detekcia prevrátenia pre aktiváciu závesných airbagov a predpínačov bezpečnostných pásov
Zadná lakťová opierka s dvoma integrovanými držiakmi na nápoje
Funkcia deaktivácie airbagu predného spolujazdca pri montáži detskej sedačky na predné sedadlo
Pevný odnímateľný kryt batožinového priestoru
Multifunkčný volant s radiacimi pádlami a manuálnym nastavením výšky a hĺbky
Úchyty ISOFIX na upevnenie detskej sedačky na vonkajších zadných sedadlách
Vešiaky na kabáty na B-stĺpikoch
Nefajčiarsky paket
Imobilizér s transpondérom v kľúči
Poplašný systém s ultrazvukovým monitorovaním interiéru
Podlahové koberčeky: Pre jednofarebné interiéry v zodpovedajúcej farbe interiéru, pre dvojfarebné interiéry v tmavšej farbe interiéru s logom „PORSCHE“ na predných koberčekoch
Svetelný paket Comfort:
šetky prvky štandardného konceptu LED osvetlenia interiéru s dodatočnými LED prvkami:
- v odkladacích priehradkách dverí
- vo dverových paneloch (ambientné)
- osvetlenie zrkadiel a osvetlenie lemovania stropu

Výstraha pred opustením jazdného pruhu
Tempomat s obmedzovačom rýchlosti
Parkovací asistent (predný a zadný) s vizuálnou a zvukovou výstrahou
Asistent brzdenia s výstražnou signalizáciou

Kryty prahov dverí v čiernom hliníku s logom Macan „GTS“ (vpredu)
Ochrana nakladacej hrany z hliníka
Digitálne rádio:
Okrem analógového vysielania umožňuje príjem digitálneho signálu vo formátoch DAB+ a DMB, ktoré ponúkajú oveľa kvalitnejší zvuk. Dvojitý tuner DAB permanentne hľadá alternatívne frekvencie signálu aktuálne naladenej stanice a neustále obnovuje zoznam dostupných staníc
Poznámka: Príjem závisí od miestnej dostupnosti digitálneho signálu.
Porsche Communication Management (PCM) vrátane online navigácie
Connect Plus: Connect Plus vrátane online navigácie, LTE komunikačný modul, bezdrôtový prístup na internet, Porsche Car Connect a komplexné služby Porsche Connect services
Poznámka: Služby Porsche Connect zahŕňajú bezplatné obdobie používania, ktorého dĺžka sa môže líšiť podľa balíka služieb a krajiny, ale nesmie byť kratšia ako tri mesiace ...
... Plná škála služieb Porsche Connect alebo ich jednotlivé služby nemusia byť v niektorých krajinách k dispozícii. Okrem toho bude v niektorých krajinách zahrnutá integrovaná SIM karta s povolenými dátami na používanie vybraných služieb Porsche Connect. Na používanie hotspotu WiFi a ďalších služieb Porsche Porsche Connect ktoré nie sú súčasťou balíka, napr. streamovanie hudby, je v týchto krajinách prostredníctvom integrovanej karty SIM k dispozícii aj spoplatnený balík dát wi-fi cez Porsche Connect Store. Prípadne môžete vytvoriť dátové pripojenie pomocou vlastnej SIM karty. Ďalšie informácie o bezplatných obdobiach predplatného, nákladoch na následné financovanie a dostupnosti jednotlivých služieb vo vašej krajine môžete nájsť na adrese www.porsche.com/connect alebo kontaktujte vaše Porsche Centrum.
Balík Sound Package Plus, 8 reproduktorov, celkový výkon 150 W s integrovaným zosilňovačom a digitálnym spracovaním signálu
Dva USB porty s funkciou nabíjania v zadnej stredovej konzole
Dve 12-voltové zásuvky v stredovej konzole a batožinovom priestore
Dva USB-C porty na prenos dát a nabíjanie v úložnom priestore stredovej konzoly vpredu
Porsche Vehicle Tracking System (PVTS)

čierna
biela
Porsche - Contact.

Kontakt.

Obráťte sa na Porsche centrum, vyžiadajte si informácie.

Spotreba a emisie.

Macan Modelle (WLTP)*
11,7 – 10,1
l/100 km
265 – 228
g/km