Menu arrow-prev-red

Menu Modely
Hlavní navigace
Modely
Porsche Inter Auto
Slovakia spol. s r.o.
Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava

Tel: +421 249 262 438

E-Mail: info@porsche.sk

Porsche E-Performance

Elektrifikovaný výkon.

Porsche E-Performance.

Dávky adrenalínu, výkon a zrýchlenie. To sú naše tradičné hodnoty. Ale o čom premýšľame v Porsche dnes, keď si predstavíme zajtrajšok? Samozrejme, myslíme na športové auto budúcnosti. Dominantné a nekompromisné. Koncept, ktorý kombinuje maximálnu radosť z jazdy, sofistikovanú nabíjaciu infraštruktúru a priekopnícku konektivitu. V hlavnej úlohe ste vy: ako vodič tohto športového auta.

Jedna platforma pre všetko.

Nabíjacia infraštruktúra

Porsche E-Performance využíva nabíjaciu infraštruktúru: Tisíce nabíjacích staníc po celom svete zaručujú bezpečný príchod kedykoľvek a kdekoľvek. Inteligentné nabíjacie zariadenie dotvára pohodlný zážitok z nabíjania doma aj na cestách.

Aplikácie a služby**

Naše aplikácie a služby vám umožnia zostať v spojení s Porsche, aj keď ste v pohybe. Pomocou aplikácie Porscheconnect môžete napríklad nájsť nabíjacie zariadenia, spravovať a ovládať rôzne funkcie vozidla.
** Dostupnosť a funkčnosť služieb Porsche Connect sa môže v niektorých krajinách líšiť. Ďalšie informácie o dostupnosti služieb vo vašej krajine nájdete na stránke porsche.com/connect-store.

Prevratná koncepcia vozidla

Spája to, čo na prvý pohľad zdanlivo nie je možné spojiť: maximálny výkon a nízku spotrebu. Základom koncepcie je efektívne fungujúci, navzájom prepojený systém, od hybridného pohonu cez jazdné režimy až po ergonomické ovládanie funkcií vozidla. V blízkej budúcnosti to však bude systém, ktorý posunie zážitok zo športového auta na úplne novú úroveň. S Porsche Taycan.

Nabite batérie vždy, keď si myslíte, že je to potrebné.

Nový koncept mobility je inovatívny len vtedy, ak presahuje vozidlo. Porsche E-Performance preto zahŕňa celú infraštruktúru: optimálne integrovaný port pre nabíjanie vozidiel a inteligentné nabíjacie zariadenie pre každodenné používanie doma aj na cestách.

Nový Taycan.

Koncepčné štúdie Mission E a Mission E Cross Turismo demonštrujú našu víziu novej éry a odrážajú našu predstavu o elektrickom športovom automobile. Vízia, ktorá sa má pretvoriť do cestného vozidla vo forme Taycana. Prichádza tak prvé elektrické športové auto s dušou Porsche.

Koncepčná štúdia Mission E.
Mission E
Koncepčná štúdia Mission E je našou víziou čistej elektrickej mobility vo forme elektrického vozidla. Štyri samostatné sedadlá, štyri dvere, dva batožinové priestory. Elektrický pohon na báze Porsche E-Performance. Všetky prvky skombinované v jednotnom harmonickom koncepte.
Mission E Cross Turismo
Koncepčná štúdia Mission E Cross Turismo odráža našu víziu čistej elektrickej mobility vo forme elektrického vozidla pre ľudí s aktívnym životným štýlom. Dizajn Turismo poskytuje ešte viac priestoru pre všetky vaše požiadavky. Auto pre každodenné dobrodružstvo s neobyčajným výkonom.

Mission E Mission E Cross Turismo

Plug-in hybridné modely.

Naše plug-in hybridné modely kombinujú dva pohony, ktoré sa ideálne dopĺňajú. Spaľovací motor zvyšuje výkon a krútiaci moment s narastajúcou rýchlosťou. Maximálny krútiaci moment elektromotora je ihneď k dispozícii. Dosiahnete tak optimálny výkon stlačením tlačidla.

Modely Cayenne E-Hybrid
Cayenne E-Hybrid
3,4 – 3,2
l/100 km
78 – 72
g/km
20,9 – 20,6
kwh/100 km
Hybridná technológia pre pretekárske dráhy s priestorom pre celú posádku. Jeden z prvých plug-in hybridov v tomto segmente – a jeden z najsilnejších. 340 kW (462 PS) a maximálna rýchlosť 253 km/h zatlačí až päť športových nadšencov hlboko do svojich sedadiel.

Zistite viac

Modely Panamera E-Hybrid
Výkon, efektívnosť a komfort. Žiadne „keby“ a „ale“. S modelmi Panamera 4 E-Hybrid naši inžinieri dokázali, že odvaha je najdôležitejším pohonom všetkého. Porušili konvencie. Zmenili perspektívu. A dali do pohybu veľké veci.

Zistite viac

Magazín E-Performance.

Objavte náš magazín E-Performance, v ktorom nájdete fascinujúce správy zo zákulisia Porsche, exkluzívne rozhovory, ako aj informácie o trendoch a vývoji v oblasti elektrickej mobility.

e-performance
Montáž
e-performance
“Výkon ako nikdy predtým.”
e-performance
Dizajn: Mission E
e-performance
Testovanie na púšti
e-performance
Legenda Porsche v dobe elektromobility.
e-performance
“For me, the future is a room full of possibilities.”
e-performance
Z pretekárskej dráhy do každodenného života.
e-performance
The 919 tribute on tour
e-performance
Mission E turns Taycan.
e-performance
Adam Levine discovers the new Mission E
e-performance
Mission E Cross Turismo Design
e-performance
Mission E Cross Turismo Technology
e-performance
6 facts about Porsche E-Performance
e-performance
Mission
e-performance
An electrifying performance
e-performance
Where´s my seat
e-performance
It's all about the mix: a success story
e-performance
Plug and Play
e-performance
3.4 seconds
e-performance
Evolution
e-performance
Porsche E-Performance
e-performance
Concept
e-performance
Vehicle
e-performance
Driving modes
e-performance
Porsche Connect
e-performance
Energy

Často kladené otázky (FAQ).

Máte nejaké otázky k Porsche E-Performance? Tu nájdete všetko, čo potrebujete vedieť. Odpovede na najčastejšie otázky spolu s našimi videonávodmi.

Zistite viac

Objavte Porsche E-Performance.

Prečítajte si viac o Porsche E-Performance, elektromobilite a športovom aute budúcnosti.