Nabíjanie na cestách.

Nech ste kdekoľvek.
Možnosti nabíjania na ceste.

Vieme, že súčasťou života je robiť kompromisy. Pri šoférovaní to však neplatí. Flexibilita, plánovaný príchod a predovšetkým športový výkon sú jasnými prioritami. Vždy. Či už jazdíte po meste, alebo smerujete do vzdialených destinácií. Preto s Porsche E-Performance poskytujeme spoľahlivú, globálnu a ľahko prístupnú nabíjaciu sieť. Pre potešenie zo šoférovania elektrického vozidla bez akýchkoľvek „keby“ a „ale“. So všetkým, čo by ste očakávali od spoločnosti Porsche.

Mapa nabíjania.

Vyberiete si kurz - udržíme vás pod napätím. Vyberte si ten, ktorý vám vyhovuje, z tisícov nabíjacích bodov po celom svete. Naše mapa nabíjanie vám tiež poskytne prehľad nabíjacích podstavcov, ktoré sú aktuálne k dispozícii, a zobrazí vám všetky bezplatné nabíjacie body programu Porsche Destination Charging Program. Objavte všetky možnosti rýchleho nabíjania - pre vyšší nabíjací výkon.

Nabíjacia infraštruktúra.

Nabíjanie na diaľniciach.
Nabíjanie na diaľniciach.
Dostaňte sa bezpečne a rýchlo do cieľa.
Zákazníci Porsche ťaží z nekompromisný mobility na cestách. Pri nákupe Taycanu získate trojročný bezplatný prístup k infraštruktúre pre rýchle nabíjanie od nášho partnera, spoločnosti IONITY, kde môžete svoje auto účtovať za zvýhodnené ceny. Spoločne s IONITY neustále pracujeme na rozvoji efektívnej infraštruktúry pre nabíjanie rýchlosťou pozdĺž hlavných európskych ciest. Nabíjací body sú široko distribuované v intervaloch okolo 120 km - čo vám vždy umožní efektívne a rýchlo dosiahnuť i vzdialených cieľov. Akonáhle dorazíte na podstavec pre rýchle nabíjanie, využite prestávku ako príležitosť dobiť si vlastné batérie. Pri nabíjaní Taycanu si môžete vychutnať kávu alebo niektoré z ďalších služieb dostupných od spoľahlivých partnerov na mnohých nabíjacích staniciach. Do roku 2020 bude v Európe v prevádzke približne 400 nabíjacích staníc IONITY. Najnovšie informácie o nabíjacie sieti sú k dispozícii na našej Porsche Charge Map alebo www.ionity.eu.
Nabíjanie v cieli vašej cesty.
Nabíjanie v cieli vašej cesty.
Prídte, relaxujte a nabite auto bez akýchkoľvek nákladov.
Našu nabíjacie infraštruktúru sme dali kamkoľvek idete - či už ide o mimoriadne hotely, vynikajúce reštaurácie, golfové ihriská alebo prístavy jácht. Ako vodič plug-in hybridného modelu Porsche alebo elektrického športového vozidla tam môžete nabíjať zadarmo. Prehľad všetkých cieľových nabíjačiek Porsche je prístupný pomocou mapy Porsche Charge Map.
Nabíjanie u predajcov.
Nabíjanie u predajcov.
Kombinujte svoje nabíjanie s Porsche experience.
Spolu s mnohými Porsche Centrami vytvárame ďalšiu možnosť rýchlosti nabíjania pre vás, s vývojom našej Porsche Turbo Charger. Tu môžete nabiť Taycan až s 270 kW pomocou svojej 800-voltovej architektúry, aby sa dosiahol rozsah až 100 km (WLTP) za 5 minút za optimálnych podmienok¹. Takže auto je vždy pripravené na to, čo jeho vodič plánoval po celý deň: jazda.

¹Optimálne podmienky: CCS Rýchlosť nabíjacieho podstavca > 270 kW, > 850 V, teplota batérie 30° C až 35° C a počiatočný stav nabitia 5%.

Porsche Connect and E-Performance .

S aplikáciami a službami od Porsche Connect** môžete pohodlne ovládať rôzne funkcie vozidla z vašej obývačky. Môžete napríklad kontrolovať proces nabíjania, skontrolovať stav nabitia batérie alebo nastaviť príjemnú teplotu v Porsche už pred začiatkom cesty.

** Dostupnosť a funkčnosť služieb Porsche Connect sa môže v niektorých krajinách líšiť. Ďalšie informácie o dostupnosti služieb vo vašej krajine nájdete na stránke porsche.com/connect-store.

Porsche - Information on charging at home.

Informácie o nabíjaní doma

Čas pre vás a vaše športové auto. Zistite, aké jednoduché a pohodlné je nabíjať vaše auto doma.

Objavte Porsche E-Performance.

Prečítajte si viac o Porsche E-Performance, elektromobilite a športovom aute budúcnosti.

Spotreba a emisie.

Modely Taycan (WLTP)*
26,6 – 20,4
kWh/100 km
0
g/km
Modely Taycan Sport Saloon (NEDC)*
28,7 – 26,2
kWh/100 km
0
g/km