Jazda

Porsche v prvom e-mobility store na Slovensku. Zažite elektromobilitu!

Jedinečný projekt e-mobility store, ktorého súčasťou je aj Porsche, vám umožní zažiť elektromobilitu, technológie a budúcnosť automobilovej dopravy na vlastnej koži a dostať odpovede na všetky otázky nielen o elektromobiloch.

6. máj 2021 2 minúty čítania

Elektromobilita je komplexná téma a nájsť o nej ucelené informácie na jednom mieste bol problém. To sa mení vďaka jedinečnému e-mobility store, ktorý sa otvára v bratislavskom Auparku a bude trvať 6 mesiacov. Súčasťou projektu je aj Porsche, ktoré tam vystaví model Taycan a neskôr ho nahradí novinka Taycan Cross Turismo, a predstaví záujemcom svoje portfólio a možnosti ohľadom elektromobility.

Čím je e-mobility store taký výnimočný? Odpoveď je: svojou komplexnosťou. Nie je to typický showroom s vystavenými elektrickými vozidlami. Nájdete tu odpovede na tie najrôznejšie otázky: Oplatí sa vám kúpiť elektromobil? Koľko vás bude stáť jeho prevádzka? Čo si vyžaduje inštalácia nabíjacieho zariadenia? A aká nabíjačka je pre vás najvhodnejšia? Odkiaľ čerpať zelenú energiu? Ako nabíjať na verejných staniciach? Ako s elektromobilom cestovať? Čo keď chcem vybudovať verejnú nabíjaciu stanicu alebo postaviť garáž s nabíjačkami? To je len zlomok otázok, na ktoré ponúka e-mobility store v Auparku odpoveď.

K dispozícii je aj detský kútik či Green corner – fotostena s virtuálnou realitou, takže o zábavu má postarané celá rodina.

Ak vás elektromobilita zaujíma, určite príďte navštíviť expozíciu s rozlohou 410 m2 v bratislavskom Auparku, ktorá je pod záštitou značiek koncernu Volkswagen – konkrétne VW, Audi a Porsche. Prezrite si najnovšie elektromobily, nabíjačky, kúpte si lifestylové doplnky a informujte sa o čomkoľvek, čo vás zaujíma – či už priamo otázkami na prítomných expertov na workshopoch, online, alebo cezinteraktívnu tabuľu s QR kódmi, ktorá vám pomôže zodpovedať na všetky dôležité otázky od výberu elektromobilu cez jeho nákup a financovanie, inštaláciu domácej nabíjačky a samotné nabíjanie.

Expozíciu e-mobility store nájdete na prízemí v centrálnej zóne nákupného centra Aupark v Bratislave. Výstava bude otvorená denne od 10. do 21. hodiny, 7 dní v týždni a bude trvať 6 mesiacov – od 6.5. do 6.11. 2021 -  V prípade uzatvorenia obchodov kvôli prípadným
protipandemickým opatreniam sa bude jeho trvanie posúvať o čas, kedy by musel byť projekt zatvorený.

Príďte zažiť elektromobilitu na vlastnej koži!

Zdielať: