Aktuálne ponuky servisu

Certifikované jazdené Porsche

Pre extra kúsok bezpečnosti a zábavy z jazdy.

Na nami vykúpené ojazdené Porsche vozidlá, ktoré úspešne prešli našou 111 bodovou kontrolou si môžete zakúpiť predĺženú záruku so širokým rozsahom krytia až na 36 mesiacov.

Prechádzať certifikované jazdené Porsche

 

Nájdite si svoje nové a jazdené Porsche v najbližšom Porsche Centre

Porsche Finder je oficiálna platforma pre vyhľadávanie nových a jazdených vozidiel od autorizovaných Porsche Centier.

Pri kúpe jazdeného Porsche hľadajte záruku Porsche Approved pre dodatočnú bezpečnosť, kvalitu a pokoj. Jazdené vozidlá Porsche Approved prešli našou 111-bodovou certifikovanou technickou a vizuálnou kontrolou. Všetky jazdené vozidlá so zárukou Porsche Approved si môžete zakúpiť s predĺženou zárukou so širokým rozsahom krytia až na 36 mesiacov a zárukou schválenou spoločnosťou Porsche a s asistenčnou službou Porsche. To vám ponúka dodatočnú bezpečnosť, zaručenú kvalitu a potešenie z jazdenia aj po kúpe jazdeného vozidla. V Porsche Finder si môžete prezerať aktuálne a klasické modely Porsche. Možnosti vyhľadávania a filtrovania vám uľahčujú voľbu medzi novými vozidlami, jazdenými vozidlami a jazdenými vozidlami so zárukou Porsche. Filtre vám umožňujú vybrať si obľúbené modely.

 

Od modelov 718 Boxster a Cayman až po modely 911 a Cayenne

V Porsche Finder si môžete prezerať aktuálne a klasické modely Porsche. Možnosti vyhľadávania a filtrovania vám uľahčujú voľbu medzi novými vozidlami, jazdenými vozidlami a jazdenými vozidlami so zárukou Porsche. Filtre vám umožňujú vybrať si obľúbené modely.