Porsche Priamy príjem

Nájdeme vám vhodný termína prevezmeme vaše vozidlo

Zavolajte nám a spolu nájdeme termín, ktorý vám vyhovuje. V Porsche Centre v Bratislave na Zlatých pieskoch prevezmeme vaše vozidlo v rámci Priameho Príjmu Porsche. Prijímací technik si na vás vyhradí čas a bude vám k dispozícii na všetky vaše otázky a podnety.

Vozidlo spolu prezrieme a odpovieme vám na otázky

Po krátkej servisnej kontrole zdvihneme vaše vozidlo na zdvihák a servisný technik s vami preberie nevyhnutné opravy, ktoré treba vykonať na vašom Porsche. Takto môžete rýchlo odhadnúť časový rozsah opráv. Na požiadanie vám vysvetlíme aj technické detaily.

Prejdeme a naceníme s vami potrebné opravy

Všetky pracovné postupy vám jasne a zrozumiteľne vysvetlíme. V uvoľnenej atmosfére, pri osobnom stretnutí. Každý servisný zásah vám naceníme, aby ste presne vedeli, začo budete platiť. Vy sami sa rozhodnete, ktoré opravy vám vykonáme. Stačí sa opýtať.

Starostlivosť o vaše vozidlo jeho odovzdaním nekončí

Chceme, aby ste boli našim stálym partnerom. Pokiaľ by ste sa na niečo chceli opýtať, prípadne objasniť aj po návšteve servisu, pohodlne nás zastihnete na našej novej servisnej infolinke. Alebo prídite počas otváracích hodín do Porsche Centrana Zlatých pieskoch v Bratislave.