Technické aktualizácie – Udržiavajte vaše Porsche v kondícii

Neprestávame myslieť na vaše Porsche.

Pokiaľ ide o Porsche, poháňa nás rovnaká vášeň ako vás. A to, že už nie je v našej predajni, ale vo vašej garáži, neznamená, že sa o neho prestaneme starať so všetkými našimi skúsenosťami, zanietením a dôrazom na detail.
Vďaka tomu zaručujeme, že každé Porsche dostane presne to, čo potrebuje a to pri každej údržbe, oprave a každom servise. Bez ohľadu na to či ide o aktuálne sériové vozidlo, o model GT či o klasické vozidlo.

Občas potrebuje aktualizáciu aj Porsche. To len preto, aby vaše vozidlo podávalo presne taký výkon, ako od neho očakávate a to kedykoľvek a v akejkoľvek situácii. A maximálny výkon je presne to, čo máte na mysli vy aj my, keď počujeme meno Porsche. Pretože, predovšetkým sme Porsche Service. Sme verní erbu.

 

Pre viac športu. Pre viac komfortu. Pre viac úžasu. Zdarma.

Technické aktualizácie od Porsche majú iba jeden cieľ: ponúknuť vám aj vášmu Porsche stále len to najlepšie. Najlepšiu ovládateľnosť, najvyšší komfort, najlepšiu funkčnosť. Inými slovami: najlepší Porsche zážitok.
Preto neustále vykonávame kvalitatívne analýzy. Aby sme vedeli vozidlá zlepšovať, aj keď už opustia závod. Bez ohľadu na vek či druh vozidla. Ak má na sebe logo Porsche a my zistíme, že vieme niečo zlepšiť, tak to spravíme.

A, mimochodom, bez toho, aby ste museli platiť. Naša vášeň pre vaše Porsche je na nezaplatenie. A vy sa môžete zastaviť vo vašom Porsche Centre iba preto, aby ste pre svoje Porsche získali najmodernejšie technické aktualizácie.

 

Sme tu pre vás a vaše Porsche.

Je dostupná technická aktualizácia pre vaše Porsche? Preveríme vám to. Online alebo osobne.

Stačí ak vyplníte krátky formulár s VIN číslom (identifikačné číslo vozidla) a my vám preveríme, či je pre vaše Porsche dostupná technická aktualizácia. (Tip: odporúčame kontrolovať pravidelne, aby vám nič neušlo.) Potom si jednoducho dohodnete termín stretnutia u nás a my sa o technickú aktualizáciu postaráme.

Overenie technických aktualizácií

 

Alebo sa môžete zastaviť osobne v našom Porsche Centrum Bratislava a my sa už pozrieme, čo môžeme spraviť, aby bolo vaše Porsche aktuálne. Radi vám pomôžeme, neprestávame predsa myslieť na vaše Porsche.