DOMŮ

Hlavní navigace
Porsche Inter Auto
Slovakia spol. s r.o.
Cesta na Senec 2/A
821 04 Bratislava

Tel: +421 249 262 438

E-Mail: info@porsche.sk

Youngtimer Program

Prevenciu, diagnostiku a špičkový servis potrebujú aj staršie vozidlá:

S pribúdajúcim vekom sa zvyšujú tiež naše nároky a očakávania. Chceme si užívať radosti života plnými dúškami a nezľavovať zo svojich požiadaviek. Toto bez výnimky platí tiež pre Vaše vozidlo Porsche, a preto sme pre Vás pripravili novinku v podobe Youngtimer Program, z ktorej budete profitovať Vy aj Vaše Porsche.

Youngtimer Program umožňuje všetkým majiteľom vozidiel Porsche, ktorých vek je 5 a viac rokov (rozhodujúci je dátum prvej registrácie vozidla) využívať množstvo výhod tak, aby ste si i naďalej mohli so svojím vozidlom užívať jedinečné zážitky sprevádzané sýtym zvukom motora.

Vďaka programu Youngtimer budete môcť za zvýhodnených podmienok dopriať svojmu vozidlu prvotriednu starostlivosť priamo v značkovom servise Porsche Centra. Servis je vybavený najmodernejšou diagnostikou a opravárenskou technikou doporučenou výrobcom. Všetky úkony sú realizované tímom vyškolených profesionálov pri použití výhradne orginálnych náhradných dielov, ktoré sú zárukou ďalších spokojných rokov v spoločnosti Vášho Porsche.

Výhody Youngtimer Programu:

 

  • Vstupná 24-bodová servisná prehliadka Vášho vozidla grátis.
  • 20% zľava na materál a 10 % zľava na práce pre vozidlá od 5 do 7 rokov.
  • 30% zľava na materál a 20 % zľava na práce pre vozidlá staršie ako 7 rokov.
  • 2 roky záruka na originálne diely Porsche.

 

Po zaregistrovaní a splnení podmienok programu Youngtimer od nás poštou obdržíte Youngtimer kartu. Karta bude vystavená na číslo karosérie Vášho vozidla. Po preukázaní sa touto kartou v našom Porsche Centre máte možnosť čerpať vyššie uvedené výhody. Yountimer Program umožňuje zvýhodnenú prvotriednu starostlivosť o vozidlá staršie ako 5 rokov. Zároveň Vám odporúčame vstupnú 24-bodovú servisnú prehliadku Vášho vozidla v našom servise grátis.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať priamo v našom Porsche Centre alebo sa zaregistrujte na nižšie uvedenom formulári a my Vám zašleme Vašu Youngtimer kartu.

Osobné údaje

Adresa pre odoslanie karty

Údaje o vozidle

Kolik je součet 5 a 3